Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen tornázom a...

Ha rendszeresen tornázom a combjaimra, vékonyabbak lesznek vagy vaskosabbak, erősebbek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a combjaimról fogyni, (igen,tudom hogy ha fogyok akkor mindenhonnan megy le, de nekem szinte csak itt van felesleg) de úgy gondolom,hogy tornával csak erősödik. Nem is zsíros, inkább húsos combjaim vannak.

2013. aug. 24. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak erősödik,de ha nem súlyal csinálod,nem fog igazán megnőni.

Kocogás kell neked heti 4x 50 perc és szálkásitó étrend.

2013. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is a kocogást javasolnám. :) Teljesen jó erőnlétet, fittséget ad. Javul tőle a közérzeted és tökjó stressz levezető is. Persze vannak akik ki nem állhatják. Én is az ő csoportjukat erősítettem, de mára már nem tudom elképzelni a mindennapjaimat heti 3-4 futás nélkül. Szép lassan építsd fel a futás időtartamát. Kezd 20 perccel és minden héten növeld meg 5 perccel. Nekem is a combjaimmal meg a hatalmas nagy seggemmel volt a gond. Mára már hűlt helye. Pedig a genetika is rásegített nálam, mert sajnos inkább oda hízok. A guggolásokat meg kitöréseket comb formálásra alkalmasak szerintem, ha csak azokat csinálod akkor bizony erősödni fog előbb, mint vékonyodni.
2013. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zsírra a diéta hat, az izomra a mozgás aka erősítő gyakorlatot. A futás segít a diétában, mint aerob, de nem izmosít.
2013. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!