Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkölet, vagy csak...

Ez fitymaszűkölet, vagy csak edzeni kell?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lankadt állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymámat, amikor erekcióm van akkor is, csak akkor nehezebb, de a makkon túl tudom húzni, bár érzem, hogy egy picit húz. Egyébként a makkom legalább 30 fokban el van ferdülve, tehát az is kicsit aggasztó, hogy a videókban szinte teljesen egyenes és max görbül, de nekem meg szögben görbül inkább, az is kicsit aggasztó.

Meg van még valami. Ha hozzáérek a makkomhoz kézzel, tehát végighúzom rajta az eléggé fájdalmas, de ha mondjuk sima nedves szapannal akkor nem. Vagy ha nagyon erős vízsugarat engedek rá, az is elég fájdalmas (természetesen hátrahúzott állapotban)


Ehhez ti mit tudnátok hozzáfűzni?



2013. szept. 2. 13:33
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

1. Azt, hogy ne aggódj, teljesen normálisan működsz.

2. A görbület semmiben nem fog akadályozni.

3. Száraz kézzel minden nyálkahártya érintése fájdalmas.

4. Nincs fitymaszűkületed.

5. Nyugi........ :-)

2013. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy van egy enyhébb szűkület (vagy valami más) de ezt így nem nagyon lehet megállapítani.
2013. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Hali!


1.) Hány éves vagy?

2.) Le7 hogy van egy kis fitymaszűkületed, de az is le7, hogy csak rövid a fitymaféked.(..ha az a kis húrszerű kantár a bré alsó felén előrehúz, amidőn a fitymádat hátrafeszíted.)

3.) A makkod az nem tud elferdülni, mert az puha és rugalmas.

(Am. nem tudom milyen videókról beszélsz, milvel nem linkelted be azokat, amelyeket megnéztél.)

4.) Ahol van súrlódás, dörzsölődés (ujj, szivacs, kefe, smirglipapír...) vagy erő6ás, erőbevitel (erős vízsugár), ott az érzés érzékenyebb, intenzívebb, hiperérzékeny, gyulladt makk esetén fájdalmas, főleg ott, ahol milliónyi idegvégződés van kis felületen, mint a belfitymán és a makkon. Ahol nincs súrlódás, dörzsölődés, mert csúszik a felület vmin, amelynek nagyobb a sűrűsége (szappan, krém, gél, olaj, síkosító,...) ott persze, hogy alig érzel vmit!

Az a helyzet, hogy lankadt állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymámat, amikor erekcióm van akkor is, csak akkor nehezebb, de a makkon túl tudom húzni, bár érzem, hogy egy picit húz. Egyébként a makkom legalább 30 fokban el van ferdülve, tehát az is kicsit aggasztó, hogy a videókban szinte teljesen egyenes és max görbül, de nekem meg szögben görbül inkább, az is kicsit aggasztó.


Üdv: EE

2013. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv 16 éves vagyok. Hát nem is tudom, valóban a kantárral lehet-e a baj, már láttam képet rövid kantárról de ez határozottan másmilyen. Az érdekes meg az, hogy az egészséges képekhez viszonyítva pedig kicsit telt, vastagabb is.

A gyulladt makkot nem nagyon tudom megállapítani, igazából nem piros vagy valami, meg fájdalmasnak is csak akkor az, ha valami durva éri de akkor is inkább nevezném kellemetlennek mint fájdalmasnak.

Remélem a válaszom segíteni tud EE, rolad már sokat olvastam itt GyKN.

2013. szept. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!