Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha kicsit hosszabb távon marad gombás a péniszem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is
2013. szept. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem tudom, nem hinném, nektek nincs ott közel méh, meg petefészek közel ami begyullad nők esetében. De nem tudom mi a helyzet a prosztatával, viszont a gomba semmi képp nem jó a szervezetnek. kend be canestennel, meg nagyon fontos, hogy változtass az étkezéseden. A candida kifejezetten szeret pár ételt, amit hanyagolni kellene. nézz utána neten. Nem tuodm ilyen pl a joghurt, meg a kovászos uborka, cukor. állj le a cukorral teljesen. Én lány vagyok, de egy időben nagyon édesre készített fekete teára kaptam rá, és a lábujjam lett gombás. ahogy abbahagytama cukros teát az is elmúlt. Antibiotikumot nem szedtél mostanában? Azt is hanyagold, ha lehetséges, egyébként rádférne egy teljes kezelés, mert a belső szerveidben is lehet, és az már inkább veszélyes mint ott alul.
2013. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs, rád férne egy teljes kivizsgálás... ezt akartam írni.
2013. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja meg ha szexelsz a barátnőddel (ha van) akkor vagy gumi, vagy neki is canesten, mert tőle is folyton visszakaphatod. és egy ideig nem is kéne szexelni amig el nem mulik.
2013. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan következménye van,hogy egyre nagyobb területeken leszel gombás .Ezért kell kezelni mindjárt ahogy megjelenik .Persze te nem nő vagy,és nem is mindent ugy kell .
2013. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat
2013. szept. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!