Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek is a depreszió tünetei?

Ezek is a depreszió tünetei?

Figyelt kérdés
Három hónapja depreszióval küzködom,de ez a depresszió nem állandó, 1-2 hétig rajtam van aztán 1 hónapig semmi.Most is szerintem ez van mert nagyon sokat vizelek de szinte minden 15 percben,vizelési ingerem van.Sok vizelet jön nem is értem honnan hiszen ma is alig ittam folyadékot.Hálisten éjszaka nincs gond mert akkor max egyszer kelek fel pisilni.Húgyuti fertőzésem nincs mert nemrég csinaltam egy alapos kivizsgálast vér illetve vizelet mintákból.Ja még annyi,hogy valamikor ott lent olyan bizsergés szerü dolgot érzek olyasmi érzés mintha kellene wc-znem de nem is,tehát a 2 közt.

2013. szept. 5. 18:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy egy hónapja is volt depresszióm de akkor hasi fájdalmaim voltak
2013. szept. 5. 18:35
 2/2 gömbicica ***** válasza:

hogy depi tünete-e azt nem tudom, de én is voltam ugy, hogy uton v oltunk, és kis tulzással minden bokornál meg kellett állni. busszal aztán nem is tudtam volna menni sehova.

az utóbbi időben több száz kilómétert is kibirok.

Tényleg érdekes, hogy szinte semmit nem iszik az ember, és csak pisilni jár. De legalább világos szinü, és betudtam annak hogy jobban méregtelenitődik a szervezet

2013. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!