Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jo akkor most lett elegem....

Jo akkor most lett elegem. Megis mi a fenet csinaljak hogy normalis f. a. r. k. a. m. lehessen?! Kisregeny kovetkezik!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy borzasztoan elcseszett farkam van. Nem igazan akarom folosgegesen nyujtani a szot szoval roviden: raktam mar fel ide kerdeseket.ketszer estem at eddig muteten. Egyik az rovid fitymafek eltavolitasa volt, a masik a relativ fitymaszukulet mutetje. Nagy remenyeket fuztem az utobbi mutethez, amikor latom mutet utan egy hettel, hogy a szuk borgyuru MEGMARADT ! Pont ott van ahol a varratok vannak ! -.- ez most mi ? Rosszul csinaltak ? Vagy en rontottam el vagy mi a togy ? Kerlek segitsetek mert nagyon ketsegbeesett vagyok, nem akarok mar itt 600adik mutetet es ugyerzem igy yosem lesz szexualis kapcsolatom :( segitsen mindenki aki tudk. Koszonom szepen hogy vegigopvastad.

2013. szept. 11. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Hali!


˙

Először is, nyugodj meg és higgadj le!

_ Hány éves vagy?


"raktam mar fel ide kerdeseket."

_ Linkeld be ide ezeket a kérdéseket, amiket feltettél erről!


Nyugodj meg, és szedd össze magad!

Okulásképpen olvasd el ezt:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


˙

Üdv: EE

2013. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2013. szept. 11. 22:24
 3/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..

Ez az utolso kerdes. Ezekbol kiderul minden. Nem akarok tobb kerdest feltenni mar. Egy veglegss megoldast szeretnek, hogy ne kelljen msr ezen ragodnom..

2013. szept. 11. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Értem.

A korodat viszont még mindig nem írtad le, pedig azzal kezdtem a kérésemet... (A topikokban sem írtad meg, pedig ez sem lényegtelen! :-o )

Uakkor az sem világos, hogy ez a második műtét miféle fitymabeavatkozás volt? Mivel végezték,... és a fékedet is milyen módszerrel szedték le?


MINDEN kérdésre kérek szépen válaszolni! Rendicsek?

Üdv: EE

2013. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok. Nem tudom hogy mivel csinaltak a mutetet. Az elozo mutet az ugy volt, hogy ezen szuk borgyurun egy bemetszest ejtettek. Azonban azon a vonalon, ahol a varratok vannak, ott alakult ki ez a borgyuru :(
2013. szept. 12. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Háát... így abból amit leírsz úgy tűnik, hogy bemetszették, de visszaszűkült. Hogy valójában mi történt, azt meg így látatlanban képtelenség és felelőtlenség lenne felbecsülni, megmdani. Én azt mdanám, keress meg >>priviben, és nézzük meg, hogyan is néz ki ez az egész!? Segíteni én is csak akkor tudok, ha látom, mi a gond, és az hogyan is néz ki!?


Üdv: EE

2013. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miert kell priviben ? Hatha valaki masnak is szuksege van a valaszaidra. Meg amugy is maradhat itt.

Szoval az is erdekelne hogy a varratok mikor esnek ki ? Mert dokino azt mondta hogy kontroll utan egy ket nappal ki fog esni de mar lassan ket hete mutottek es meg csak a felszines resze jott le. A belso resz meg bent van es ez termeszetesen odabent felszul, ha fel akarom huzni a farkam. Menni kell varratszedesre vagy mi ?

2013. szept. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!