Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiúk/férfiak többsége körbe...

A fiúk/férfiak többsége körbe van metélve?

Figyelt kérdés
normális válaszokat...
2013. szept. 12. 20:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

#18 - ezt a zagyvaságot! Írj még ilyeneket, mert kimásolom és beküldöm valami poén oldalra!


Hihetetlen korlátolt vagy, és ezt bizonyítod is az érveléseddel!

2013. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

Hogyan jönnek kis hazánkba a vállatok és a gyárak a metéléshez?


- Itt a válasz,olvass a sorok között:hogy akik tönkre vágták hazánkat és a fennt említett vállalatokat,gyárakat és tönkre tették az országok, azok vannak nálunk körülmetélve már csak a vallásuk miatt is, zs-vel kezdődik,úgye már tudod miről beszélek.


Szerinted mért akkarják itt annyira terjeszteni,meg kik akarják annyira terjeszteni itt a metélést?

Nem kell még jobban elmagyartalanítani minket.Gondold csak végig,egyre próbálják ezt a szokásukat is terjeszteni hazánkba ha kell ha nem.


Hidd el hazánkba a metélés összekapcsolódik némileg ezzel is,egyre csak terjeszteni akarják,már honlapot hoznak létre,már ha enyhe a szükülte valakinek és elég akár csak a kenőcs is akkor is a doki metélni akar,mert ezt támogatja a tb.Nézz itt körül,valahogy összefügg a kettő.

2013. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Te nagyon hülye, ha egyszer beteg az ember, és el kell távolítani a rendellenes testrészt, akkor el kell, ne magyarázz már hülyeségeket. Lehet, magyar, norvég, orosz, anyámkínja, akkor is. Ennyire korlátolt idióták hogyan lehet a vilára szülni, fel nem fogom.
2013. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Te gyö.ér!! Én is körülmetélt vagyok és semmi közöm a zsidókhoz. Még véletlenül sincs a felmenőim között zsidó. 44-ben ki is keresték volna. Van akinek egészségi okból van. De te olyan korlátolt vagy, hogy ezt nem érted meg. Menj a fradi meccsre verekedni a hozzád hasonlókkal.
2013. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell megsértődni olvasd végig,mondtam ha valóban indokolt oka van a metélésnek,tehát olyan komoly a szükület az oké,az teljesen érthető,mert nincs mit tenni én nem is erről írtam itt.


De itt vannak olyan emberek akik igen kis mértékű szükületnél is arra buzdítják az embereket hogy metéltessék körül magukat,na én ő ellenük szólok,sőt ezen illetők egészséges embereket is erre buzdítanak,nézz körbe hány ilyet találsz itt.


Most gondold végig nagy valószínűséggel ha nem lett volna egészségügyi gondod meg sem fordul a fejedbe a műtét.


Én nem te rólad beszéltem,azokról akiknek sajnos betegség miatt kellett ezen átesniük.


-Hanem az olyan nőszemélyről,mert itt van egy olyan nő,és olyna emberekről akik egészséges emberek,vagy olyan embereket akiknek enyhe szükületük és sokall kisebb beavatkozással meggyógyíthatóak lennének erre buzdítják és arról írnak remélik egyre több férfi metélteti majd körbe itthon magát.Sok ilyen hozzászólás volt,mindig ugyanazoktól.


Ez nem rólad szól,amit írtam,itt nem olyan emberekről akiknek nem volt betegség miatt választásuk,akiknek az egészségükhöz feltétlenül szükség volt erre a beavatkozásra.

2013. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

@ 22:24


Nekem pont te tűnsz olyannak, aki egy fradi meccsre illene...

2013. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
5%

Nem járok mérközésre,még futballt sem nézek,mert a magya foci hát hagyjuk és csak hőzöngeni,meg balhézni mennek,talán még kamaszként 10-12 évesen mentem apámmal meccsre,de mivel szétszedték a stadiont elmentünk onnan.Csak rongálnak,meg balhézni mennek.


Én nem török-zuzok,attól hogy más nézeteim vannak és bizonyos dolgokban csőlátású vagyok talán,mint mindannyian attól még nem balhézok.Ahány ember annyi nézet,ha azért akadsz ki mert a bizonyos népet akit nem nevezek meg nem szívlelem sajnálom sokakat megkárosítottak,a családomat is,sokak nem kedvelik.

2013. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

Na akkor innen fúj a szél, és azért utasítod el a körülmetélést, mert a zsidósággal hozod összefüggésbe!


Ki kell, hogy ábrándítsalak, a XXI. században az emberiség harmada körül van metélve, és ezek közül a legkevesebb azért, mert zsidó!


Én vagyok az a "nőszemély", és vállalom: nagyon sok fityma problémának ez az egyelen, legegyszerűbb, legcélravezetőbb megoldása. Sőt, az is igaz, hogy megelőzésként is alkalmazzák, azaz akor is érdemes elvégeztetni, ha nincs semmi baj, mert mind egészségügyileg, higiéniailag és szexuálisan is előnyös.


Értem, hogy nem hiszed, de attól még ez van.


A zsidókat felejts el, vagy menj egy másik fórumba erről panaszkodni!


A kérdésre válaszolva: a férfiak többsége Magyarországon nincs körülmetélve, de számos más országban sokkal nagyobb a körülmetélek aránya. Magyarországon is terjed az itt negatív propagandát kifejtő aktivista ellenére (vagy épp ezért)!

2013. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
38%

54%-os!


A legtöbb fejlett országban van tisztálkodási lehetőség így nincs szükség a test efajta megcsonkítására,főleg nem feleslegesen.Ha valaki tisztálkodik rendesen elkerülhető a fitymaszükület.


Te úgy akarsz több hasonló kérdésben is metélésre buzdítani mindnekit hogy végig sem gondod az mivel jár akár 1 hónap a teljes gyógyulási idő,a kötést cserélni kell,ödéma keletkezhet műtét után,a frissen metélt pénisz vérezhet,gennyezhet,tehát a kötözéskor nem kellemes érzésről beszélünk,és merevedés is fájhat,ami reggelente sok férfinél van.Aztán munkába,suliba ugyanúgy kell menni,és senki sem szeretné hogy ezt bárki is tudja mert ez magánügy.Metéléskor az érzéstelenítő injekció is sokszor fájdalmas és akik írtál hogy ilyen műtéten mentek keresztül ők mondták gyakran gyorsabban elmegy az érzéstelenítő hatása is és azért némi szurást éreznek és nem épp kellemes a gyógyulási idő sem.


Egy egyszerűbb,enyhébb szükületnél nincs szükség metélésre,ami lassabban is gyógyul.Aztán meg itt a következő hogy sokaknak akiknek hirtelen fedetlen lett a makkjuk néha hámlik,vagy szárazabb a csupasz makk és kenegetni kell folyton.


Ez nem egy olyan kis beavatkozás ami 2 nap alatt meg is gyógyul és semmi kellemetlenséggel nem jár.


Tehát tisztálkodásra van lehetőség,aztán meg nem mindenkinek tetszik a metélt pénisz látványa sem.


Nőként erre buzdítasz akár egészséges fiatalaokat is több más témánál is,te kitennéd magad nemiszerv átalakításon,nőknél is lehet ott szabni,varrni,pl a kilógobb ajkak könnyebben kapnak gombás fertőzést állítólag akkor abból lecsípenél.Hidd el a nemiszervbe kapott injekció nem kellemes.


Más az ha valaki betegség miatt lett metélt és tényleg nem volt más mód mert sokan vannak akik átverás áldozatai lettek.Igen elmondták végre a szükület megszünt,de amúg ha nem lett volna semmi bajuk akkor nem tették volna ki magukat ennek a műtétnek.


És ha tudni akarod csökken a metélések aránya világ viszonylatban.

2014. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag minden mondatod ellentétes előjellel igaz.
2014. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!