Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a nemi szervemre nem megy...

Ha a nemi szervemre nem megy rá a bőr, akkor az azt jelenti hogy körül vagyok metélve?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg hogy kell érteni? Milyen bőr ?
2012. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fityma, nem ér végig.
2012. okt. 26. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg a szüleidet,hogy nem akarnak-e elmondani neked valamit.
2012. okt. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt. Ha nem megy rá, az azt jelenti, hogy kinőtte a makkod a fitymád, vagy másképp fogalmazva: rövid a fitymád, ennyi. Semmi gond nincs ezzel, inkább az a baj, ha valakinek nagyon hosszú vagy ha egyátalán nem tudja hátra húzni!
2012. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Srác akkor olyan mint az enyém. :D Én emlékszem rá amikor még nem ért végig, fokozatosan kinőtte a fitymámat.
2012. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én emlékszem rá amikor még nem ért végig, "

Amikor végigért

2012. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha körül lennél metélve, azt már eddig is észre vetted volna.

Ellőttem már helyesen leírták: a serdüléssel, nemi szerved fejlődésével a pénisz "kinőtte" a fitymát. Sok felnőtt férfinek nem ér végig a fitymája, így a makk vége szabadon van. Ez teljesen természetes!

2012. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha körül lennél metélve akkor alig tudnád ráhúzni a fitymád a makkod peremére. Kiskorodban is ilyen volt? mert ha igen akkor valszeg körül vagy metélve, ha meg később lett ilyen neked fokozatosan akkor inkább csak kinőtte. Örülj neki, az a jó amikor mereven nem zavar be a fityma.
2012. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiskoromba rá tudtam huzni, szoval megnyugtatattok köszönöm, hát kinőttem akkor a fitymám.
2012. okt. 31. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!