Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszér tágulat műtéten,...

Hereviszér tágulat műtéten, vagy here biopszián átesett már valaki?

Figyelt kérdés
Fájdalamas utána, mennyire lehet utána mozogni, mennyire komplikált a műtét, miért kell altatás?
2009. nov. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ugyanaz-e a kettő, de páromnak hereérsérv műtétje volt. Neki két napig kellett csak bent lenni. Nem is altatták, csak kábították. Egész jól volt utána (du. még disznót vágni is kijött):) Jó,azért a seb húzódott utána, de bírt menni dolgozni 3 nap múlva!
2009. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A heresérv meg a harmadik, de kösz a választ, akkor nem lehetett anyira vészes.
2009. nov. 4. 19:22
 3/6 anonim válasza:
Nekem volt 20 évesen hereviszér műtétem, nem volt nagy szám. Nem fájt, gyorsan gyógyult, mivel nem vágnak át izmot közben. Persze 2 hétig nem lehet ugrabugrálni utána.
2009. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz! (Már találtam egy videót róla, annyira nem tűnik vészesenek, csak altatásban csinálnák...)
2009. nov. 7. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is here visszértágulatra gyanakszom! Tegnap előtt este kezdődött, egyik pillanatról a másikra, mert előtte semmi bajom nem volt. Tegnap eléggé fájt, remegtem egész testemben, valószínűleg a félelemtől, hogy mi bajom lett egyik percről a másikra, ma is fáj, de már nem annyira mint tegnap! Mielőtt olvastam a visszértágulatról, úgy éreztem, hogy a herém alján fáj, de miután olvastam, hogy a visszértágulat a here fölső részén keletkezik, azóta ott érzek fájdalmat! Minden esetre várok még vele, hátha elmúlik és ha végképp nem, akkor megyek orvoshoz!

Azért kíváncsi lennék, hogy te mit érzel, meg hogyan alakult ki nálad az a dolog, ami miatt feltetted a kérdést!

2009. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt vele semmi gondom, nem is tudtam, hogy van, azonban a gyermektervezésünk során egy gere-ultrahanag után mondták, hogy ez nem a megszokott 1,5 mm-es ér, hanem 2,8-3,0 mm méretű. Ez pedig nem tesz jót a hímivarsejteknek. Egyébként valóban a here felső részén van, és megy be ott a hímvessző alá. Nem tudom, hogy általában a hereviszér tágulat, akinek fáj, az ilyenhirtelen kell hogy kialakuljon. A tágulás az lassú folyamat szerintem... Ha fáj --> andrológus!
2009. nov. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!