Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A rivotriltól (benzidiezepin...

A rivotriltól (benzidiezepin származék) impotencia zavarom lett, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Napi 6mg szedek 11 éve. Cigarettázok is.

Reggelente merev vagyok, és még van h csak úgy rém jön. de nem élveztem el kb 11 éve. Nem volt kedvem hozzá. Nem tudom magam kialudni, idegsekedek, szorongok, álmos vagyok, fáradt vagyok és nem tudok együtt lenni a barátnőmmel.

Valamennyire feláll, de nem jön össze.

Vettem már potencia n9velőt is és leszokóban vagyok a gyógyszerről. Már 2 milit elhagytam , nagyon nehezen...

Az urulógus azt mondta, h impotens vagyok...

És h ez ellen nem lehet mit tenni. ezt nem hiszem el. Aki tud segítsen....



2013. szept. 18. 10:43
 1/4 anonim válasza:
Ezt a problémát mindenképpen a pszichiátereddel kellene megbeszélni, aki felírta neked a rivotrilt. Győzd le, hogy kellemetlen a téma, és mond el neki bátran ezt a dolgot. Lehet neked másik gyógyszer jönne be, mert valakinek a rivotril sem okoz impotenciát, ez teljesen egyénfüggő. Ki kell ezt kísérletezni, neked mi válik be. Ha nagyon erős tünetekre szeded, nem hiszem, hogy tanácsos teljes mértékben elhagyni a gyógyszert, úgy, hogy semmi mást nem szedsz rá.
2013. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt az idegorvosodnak mond el, talán akkor ad egy másik gyógyszert. Antidepresszánsok okoznak ilyet
2013. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az az oka. A 6 mg rivotril, és a cigaretta. Már az egyik is elég, hogy gondjaid legyenek.
2014. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a cigi lassitja a vér áramlását,és valahova nagyon nem fog menni vér.......
2016. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!