Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Na szóval szerintetek is méég...

Na szóval szerintetek is méég mindig veszélyes lehet, ha én magamnak oldottam meg a fitymaszűkületemet évekkel ezelőtt? Tényleg mennyek orvoshoz ha nincs panaszom?

Figyelt kérdés

Házilag pirszingelek, körbe kellett csak vágni a végéből, és azóta jól szuperál. az orvosok leakarták vágni az egészet, viszont most elkezdtek ijesztgetni hogy még ígyis 2 év után is lehet valami bajom emiatt.... szerintetek ez igaz vagy ökörség?


F


2013. szept. 18. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy semmi, ha magad körbevágtad a fitymád ... legalább gyűrűnek használod a levágott részt?
2013. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem:D
2013. szept. 18. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 év után teljesen begyógyult, nem piros, gennyes, heges, a bőr normális rajta, akkor valóban nincs mit tenni. Nyilván te is tudod, hogy ez hülyeség volt, mert elfertőződhetett volna, aztán ebből lehetett volna baj. A lényeg, hogy mást azért ezzel a problémával ne műtsél meg.
2013. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eleve a pirszingelésnél alap a higiénia. egyik haveromnak van hasonló problémája, de egyenlőre nemet mondtam. meg amúgy sem hiszem hogy bírná a fájdalmat. sírna mint egy kislány :D
2013. szept. 18. 17:31
 5/5 Joe Makepeace ***** válasza:

Ne Mennnyéé... Miért mennéé?


De ha van karosszérialakatos ismerősöd, akkor ő az ilyen problémát biztos flex-szel oldaná meg, ami sokkal sikeresebb megoldás lehet, és tuti hogy nem kell utána a dokihoz visszamenni...

2013. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!