Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csak jobboldalon nő a...

Miért csak jobboldalon nő a szakállam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, az állam körübelül 2 éve kezdett szőrösödni, de csak jobboldalon. Mára már egy kb 5x5 cm-es foltban sűrű erős fekete szőrös folt díszeleg az állam és a nyakam között úgy, hogy pont az arcom felénél véget ér és a bal oldalon egy árva pihe sincs. Jobb oldalon meg csak terjed a nyakam felé meg oldalra. Teljesen idétlenül nézek ki ha nem borotválkozok meg 2-naponta. Az idegesít hogy jele sincs a baloldalon hogy egyáltalán akar oda nőni bármi is.

2013. szept. 18. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Mert a másik oldalon férfi... XD


Komolyra fordítva a szót, 16 évesen sok srácnak még nem is nő semmi sehol az arcán, én már majdnem 18 voltam, mikor elkezdtem borotválkozni. Idővel meg kell, hogy oldódjon a probléma, de abszolút egyénfüggő, hogy mikor.

2013. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak kicsit idegesít hogy idétlen. Leget hogy nekm minden szőrtüszőm 5 centivel arrébb nőtt?
2013. szept. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!