Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés után kifolyik?

Vizelés után kifolyik?

Figyelt kérdés
sziasztok! az lenne a problémám hogy amikor elmegyek a WCre, elintézem a dolgomat, de ami után visszamegyek, rá kb 10 percre kifolyik még valamennyi.. nem is kevés.. mit tudok csinálni?/miért van ez?

2013. szept. 20. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha srác vagy, előfordulhat, mert nem rázod ki rendesen, ha csaj akkor nem tudom ez mennyire jelent gondot! :S
2013. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez bizony normális dolog.Így van ez minden férfi neműnél .

Van akinek több,van akinek 1-2 csepp csak .Ilyen a mi pisilési felépitésünk .A doki a következőt mondaná neked ,

Az utolsó csepp mindig a gatyába landol .

2013. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs 1 es,ez nem attól van ,hogy nem rázza le rendesen .

Előzőleg már írtam erről .

2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D am F/21
2013. szept. 20. 21:16
 5/6 acelsziv ***** válasza:
65%
jobban csavard ki Ilyen fiatalon a szimmeringek és tömítőgyűrűk még jól zárnak :D
2013. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs 5 ös,de neked halvány gőzöd sincs a férfi nemi szervek működéséről.Jobb lenne ha gatyádba is bele néznél,

és megtapasztalnád ez nálad is így van ,valamilyen mértékben .

2 es voltam .

2013. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!