Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 8 napja volt a körülmetélésem....

8 napja volt a körülmetélésem. Ha megyek nagyon fáj, ha megmozdulok akkor is és a legrosszabb reggel mikor felkeltem észrevettem, hogy éjszaka valami átlátszó folyadék "távozott" belőlem aminek igen kellemetlen volt a szaga! Vélemény?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom mi lehet,de ha igen bűdös a szaga jobb lenne orvoshoz visszamenned,hogy nincs valami fertőzésed,végülis a seb is szivároghat.JObb lenne megtudni hogy ez a váladék sebből jön,vagy a húgycsővedből éppen.

De mért kellett metélésre menned,annyira súlyos volt a szükületed vagy mi volt a baj?


A teljes gyógyulásig ami akár 4-6 hét is lehet eléggé tud a nemiszerv fájni és vízeléskor vagy merevedéskor.

2013. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Mi más lett volna ,elélveztél álmodban.Mivel ez átlátszó folyadék volt,igy ez a prosztata által termelt folyadék volt csak .Korodat is mellékelhetted volna .
2013. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. És igen súlyos fitymaszűkület miatt műtöttek...
2013. szept. 21. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:

még egy kérdésem lenne ha tudtok válaszoljatok:

a varratok nem annyira csúnyák azzal nincs bajom, de egy helyen elszíneződött kicsit mintha feketés lenne. Ez normális?

valamint néha belenyilall a fájdalom is egy-egy ponton.

2013. szept. 21. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
lehet hogy véraláfutásos ahol lilás,feketés a bőrőd.Még sokáig fájhat ezt több sorstársad is írta.
2013. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Hali!


Az a váladék vszleg genny volt, vagy vmi kórokozókat tartalmazó folyadék, ha a sebből jött. Vagy a húgycsövedből?


Azt írod, igen súlyos fitymaszűkületed volt.

_ Pontosan milyen? (Részletesen plíz...)

_ És hogyan műtöttek? Milyen eszközzel?


A fájdalomról addig sajna értelme nincs nyilatkozni, amíg el nem árulsz róla részleteket, ill. a lila/feketeség meg akármi le7, függően attól, hogy hol és hogyan helyezkedik!? Le7 ez akár alvadt vértől elkezdve akármi... akár szövetelhalás is, bár erről megintcsak hülyeség lenne igy nyilatkozni!


A TKM-edről meg annyit, hogy láttam már elég dúrva fitymaszűkületet is, ennek ellenére megtaláltuk a módját a fityma megmentésének. Ha rendesen tájékozódsz ill. felkészülsz egy ilyen fontos, ámde ambuláns (választ6ó) beavatkozás előtt, MINDIG LESZ "B-TERV", igaz, ezen így most már kár elmélázni, mert már ezt az opciót a műtéttel megszüntetted.


Üdv: EE

2013. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom, hogy honnan jött, mert aludtam, de valószínűleg a sebből, mert a varrat körül fényes volt a bőr (mintha nedves lenne).

Hát nekem már majdnem 9 éve állt fent a szűkület és túltengésem is volt. annyira volt beszűkülve, hogy még lankadt állapotban sem tudtam hátrébb húzni, mint hogy a hegye éppen csak egy kicsit kilátszódjon...

hogy milyen eszközökkel műtöttek? Hát figyelj, amit én tudok az az, hogy epidurálisan érzéstelenítettek, mert helyi érzéstelenítésben nem tudták megcsinálni (túl érzékeny volt) illetve, hogy felszívódó varratokat alkalmaztak. Ennyit tudok.

Hát a fájdalom, igazából a varratoknál belenyilall néha meg nagyon viszket (ez is csak néha)... a féknél meg fáj

Az a fekete folt meg az egyik varratnál, elől jött ki épp csak egy picike pont ami fekete.

2013. szept. 22. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

Hali ismét!


˙

"Hát nekem már majdnem 9 éve állt fent a szűkület és túltengésem is volt. annyira volt beszűkülve, hogy még lankadt állapotban sem tudtam hátrébb húzni, mint hogy a hegye éppen csak egy kicsit kilátszódjon...

hogy milyen eszközökkel műtöttek? Hát figyelj, amit én tudok az az, hogy epidurálisan érzéstelenítettek, mert helyi érzéstelenítésben nem tudták megcsinálni (túl érzékeny volt) illetve, hogy felszívódó varratokat alkalmaztak. Ennyit tudok."

_ Ó egek,... bár tudtam volna neked is segíteni... :-(

Mostanában elég sok ilyennyire súlyos fitymaszűkületessel volt dolgom, elég sokan kerestek meg ezzel >>priviben, volt, akivel kitaláltunk vmit, ami meg is oldotta neki, bár neki pl. 5 centi hosszú csőszerű fitymatúltengése volt, az első 3 centiben kb. 5mm-es fitymarés-átmérővel sikertelen hátrafeszítés alatt.


"Hát a fájdalom, igazából a varratoknál belenyilall néha meg nagyon viszket (ez is csak néha)... a féknél meg fáj."

_ Akkor ezek szerint ez egy eléggé invazív beavatkozás le7ett. ((m-o ˙ Én elsősorban arra lettem volna kíváncsi, hogy szikével vagy elektrokauterrel műtöttek? (Glom vannak varrataid...)


"Az a fekete folt meg az egyik varratnál, elől jött ki épp csak egy picike pont ami fekete."

_ Ezt látatlanban nem tudom megmondani mi le7, ezt először meg kellene mutatnod! De egyet tudok. Ha elhalt volna a fitymád, akkor most azt a részt nem éreznéd már.


Üdv: EE

2013. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valószínűleg szikével mert nem hallottam elektronikai hangot ,és szerintem nem halt el, mert ha hozzáérek kicsit viszket. Am meg a kenőcsöt is próbáltam még a műtét előtt, de nem hatott...
2013. szept. 22. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
7%

Abszolút fitymaszűkületre mint a tiéd a szteroidos kenőcs önmagában olyan, mint halottnak a csók. Ahhoz még kell pár dolog, szükség esetén ambuláns beavatkozás elvégzése. Érdekes, valaki még azt is felvetette, hogy inkább csináljanak nála filippinói metélést, csak ne metéljék le neki az egészet! Na, az érdekes egy módszer... dO.ob ˙ :-)


Üdv: EE

2013. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!