Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok állástól fájhat a pénisz?

Sok állástól fájhat a pénisz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt aludtunk, vagyis inkább csak csókolóztunk meg megujjaztam párszor de szex nem volt meg ki se verte, viszont evégett órákon át állt a péniszem. Aztán amikor elmentünk a buszmegállóba észre vettem hogy majdnem annyira fáj mint akit f**zon rúgtak. Ez lehetett attól hogy nagyon sokat állt? Már volt hogy közel voltam ahhoz hogy elélvezzek, dehát mégse, lehet attól volt, hogy a sok sperma visszafolyt belém?
2013. szept. 23. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fájhat a makkod a túlzott vérellátástól, bár ennyitől még nem kéne. A heréd már inkább. Ha sokáig voltál magas izgalmi állapotban és nem elégültél ki, akkor könnyen érezhetsz fájdalmat a herékben és az alhasadban.


Egyébként mondd meg a barátnődnek hogy illene legalább kiverni.

2013. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a heréim fájtak, nem is tudom miért írtam hogy a péniszem.
2013. szept. 23. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen fájhatnak a heréid,ha csak ennyi volt,még könnyen meg is úsztad.Komoly here gyúlladás lehet az ilyennek a következménye .A többit már az 1 es leírta .
2013. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nemi szerveidet nem tudod becsapni,ha ott már elindul valami,azt végig is kell játszani !!

Előző .

2013. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!