Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szervem körül és a...

A nemi szervem körül és a herém alat a bőr felület leizzad égető, viszkető érzés kiséri amit nem tudok kibirni igy sokszor sebesre vakarom kiprobáltam izzadáskor hintőport reggel fürdés után és neugranormon kenőcsöt. De egyik sem hatott. Más esetleg?

Figyelt kérdés

már rendkivüli modon zavar,sajnos napi 10-122 órát zárt öltözetben vagyok amikor kezelni nem tudom .

németorszégban élek és nem tudom kell e bőrgyógyászhoz mennem avagy létezik valami csoda szer ami elmulasztja az izzadást és az égető viszkető érzést?



#bőr #viszektő bőr #viszektés elleni gyógyhatás
2013. szept. 25. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami gomba lesz. Ha fizeted a biztosítást Németországban, akkor nyugodtan elmehetsz egy bőrgyógyászhoz.
2013. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen fehérneműt hordasz?

Érdemes a pamut alsónemű, ugyanis az beszívja a nedvességet, míg a többi, pl. a műszálas, az nem és ha izzadás van, akkor egész nap nedves környezetben van a nemi szerv és ez tökéletesen kedvez a gombák szaporodásának.

Érdemes ezzel bőrgyógyászhoz menni, aztán ha eddig nem, akkor ezután áttérni a pamut alsóneműre, illetve ha izzadósabb vagy, akkor megmosakodni ott picit és minden mosakodás után alaposan szárazra törölni azt a területet. És a hintőpor sem egy rossz ötlet.

És reggel fürdesz amúgy?

Mert akkor térj át az esti fürdésre.

Gondolj csak bele, hogy egész nap jössz-mész, izzadsz, pisilsz, és egész éjjel ilyen higiéniátlan környezetben vízipólóznak a heréid.

2013. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

amint a munkából hazaérek első dolgom a fürdés... van hogy naponta 2-szer fürdök...

a hintőpor és a neugranormon nem vállt be..

van biztositásom aazal incs gondom..

amivel gondom van hogy szégyenlem ez a fajta "problémát"

2013. szept. 25. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel,és szaga is nagyon kellemetlen igaz?
2013. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szagra izzadság szagot érzek...
2013. szept. 25. 20:43
 6/8 anonim válasza:
vegyél canesten krémet azzal kennyed naponta 2-3 szor fürdésnél pedig sima mosdó szappannal mossd és kb egyhét és el is múlik :D
2013. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nusi85 válasza:
Szia. Páromnak ugyanez van. Szinte mindent kipróbált, de csak az vált be neki, ha minden reggel bekeni ezt a területet is izzadásgátlóval (Dove stift, abban nincs alkohol) Mondta a bőrorvosnak is, aki már mindenféle krémet ajánlott neki. Ha mégis kivörösödik, akkor csak és kizárólag a Sudocrem segít. Este bekeni, reggelre Ok. Évekig szenvedett vele, most már 2éve rendben van, csak állandóan kennie kell körülötte izzadásgátlóval. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is izzadásgátlót használ oda is, így nem viszket és nem sebesedik ki. Ajánlatos jó minőségű dezodort beszerezni, próbáld meg először a bio termékeket, hátha nem kell drasztikus szereket használnod..
2014. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!