Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez szerintetek gáz? Vagy...

Ez szerintetek gáz? Vagy lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm megcsókol vagy megölel merevedésem lesz, és olyan ciki hogy ott állok és dudorodik... Vagy ha az ölembe ül akkor is, olyan rosszul érzem magam miatta. Ez természetes? Mit csináljak hogy ne legyen ilyen gáz hogy látszik? Elég friss ez az egész és még nekem nem is volt nagyon semmilyen kapcsolatom, úgyhogy nem tudom..
2013. szept. 26. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Természetes.


Én azt csináltam, hogy a köldökömhöz húztam, azaz felfelé állítottam, úgy igazítottam, és akkor kevésbé látványos.


Persze a barátnőmnek tetszett, így mindig csinálta... :)

amikor majd oda kerül a sor, hogy többször lesztek együtt, és mondjuk lesz petting, vagy akár aktus, akkor egy bizonyos idő után már megszokja a szervezeted, és nem lesz merevedés feltétlenül egy csóknál, vagy ölbe ülésnél.


Oka:

Mivel nincs egyéb tapasztalatod, így alacsony a szexuális izgalmi ingerküszöböd, ezért már ennyitől is fokozott izgalmi állapotba kerülsz, ami a merevedést okozza.

2013. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
huuha ez elég tartalmas válasz volt nagyon köszönöm:)
2013. szept. 26. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól működik nálad ez a dolog.Az egyes válaszoló

utolsó 2 sorával nem is értek egyet.Egy egészséges fiunak

egy jó csaj látványára is merevedés lesz,még az utcán is .Sexuális ingereket más módon is érhetik az ember.Pl,látás ,hallás,szaglás ,izlelés ,tapintás ,és még sorolhatnám.

Röviden,életbe lép nálad a szimpatikus idegrendszer müködése.

2013. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de ezzel mit tudnék csinálni, hogy ne látszódjon és érezzem emiatt magam kellemetlenül?
2013. szept. 26. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem van némi szexuális tapasztalatom, mive mar 30 is elmultam, de nekem meg minidig felall csokolozas közben


szal örülj ha felall

az lenne a baj ha nem allna fel

es ez nem ciki, butasag ezt g gondolnod

2013. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs mit szégyellned a merevedéseden
2013. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Röviden,életbe lép nálad a szimpatikus idegrendszer müködése."


:)


Életbe lép, miért addig halott volt?


Ha tetszik, ha nem, amikor egy inger többször ér, akkor a ráadott válasz reakció, idővel tompul, vagy több inger kell ugyanazon reakció kiváltásához.

Ez nem hit kérdése, ez egy biológia törvény- sajátosság, így evolválódtunk. Ugyanúgy nem hit kérdése, ahogyan a gravitáció törvénye.


Szóval lelehet pontozni, de ha nem tudod megcáfolni, csak közhelyekkel, akkor inkább maradj csendben, és ne kelts zavart a még fiatal fejlődő elmékben.


"egészséges fiunak egy jó csaj látványára is merevedés lesz"

Ejjj de ez a mondat, ez nagyon befigyelt.... nem is reagálnék rá.... nagyon primitív. Mintha egy őserdei bonobó csoportból jöttél volna. Meglátod a nőstényt, és ráveted magad, még ha szexuális reakciókkal is.



"Sexuális ingereket más módon is érhetik az ember."


Persze érhetik, de azok rangsorolva vannak. Az izgalmi állapot nem csak annyi, hogy merevedésed van, és kész. Ehhez több dolog párosul, mondjuk gyorsabb szívverés, erek kitágítása- összehúzódása, látás élesedés, verejtékezés, tüdő kapacitás növelés és stb stb.

Amiket felsoroltál inger fajtákat, azok nem feltétlenül okozzák mindegyiket, hanem rangsorolva vannak, ami egyénenként (genetikailag), és tapasztalat alapján, akár az életkorral- változó habitussal eltérő.

Idővel, ahogy több inger ér, a rangsorra adott reakciók változnak. Tompulnak, eltolódnak, esetleg bizonyosokra eltűnik a reakció.

pl.: amilyen reakciót eredményezett a látvány, azt mondjuk csak a tapintás fogja megadni.... és így tovább.


Még annyit tennék hozzá:

lassan arra a következésre fogok jutni itt a gyk-n, hogy aki a "szex" szót "sex"-nek írja, azt huzatból figyelmen kívül fogom venni, mivel fura módon közel egy szintet produkálnak a hsz-ekben.


A kérdező pedig tényleg ne szégyellje. Még amúgy annyit csináltam, hogy ha volt nálam pulóver- kabát, akkor magam elé vettem, mintha merengő testtartás lenne, és senkinek nem tűnt fel, vagyis észrevehetően nem. :)

2013. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!