Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy fitymaszűkületem...

Lehet hogy fitymaszűkületem van. Nyugalmi állapotba hátra tudom húzni, de merev állapotban nagyon nehezen. Lehet vele valamit csinálni otthon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.


Beállsz a zuhany alá, jól tisztáramosod, aztán tiszta gatyát húzol, szépen felöltözöl és elsétálsz az urológushoz! Nyugi nem esz meg! Mivel ez a szakterülete, nem fog meglepődni semmin, és nem fog gúnyolódni sem, tehát nincs mitől félned!


Beutalót se kér, így a családorvost is kihagyhatod...

2012. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
Nagyon nehezen, de nem fáj? Akkor gyakorold, nem vicc. Vagdosni csak durvább esetekben érdemes szerintem.
2012. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de már a makkomon átmegy de tovább nem és utána ha huzom már fáj
2012. szept. 1. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Rövid fitymafék lesz az inkább!

[link]

2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de jönne lentebb csak a fityma teteje nem engedi
2012. szept. 1. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor le van tapadva, kapsz egy kis lidokaint, fellazítják, kenegeted pár napig betadinnal, aztán lehet hogy kapsz még tágító krémet.

Még mindig azt javaslom, menj el az urológiára! A múlt héten vittem el a fiamat hasonló dolog miatt, és nem ette meg a doki, sőt széles vigyorral jöttünk ki mindketten!

2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó köszi majd elmegyek

de otthon nem lehet valamit csinálni valamit vele??

2012. szept. 1. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy realtív fitymaszükület, amivel elmész orvoshoz, ir egy bör lazító,puhitó krémet, és akkor mikor otthon tágitod, az este 11után kezdődő tv műsorra azzal egész szép eredményt érsz el, és diővel megjavulnak a problémáid.... de az orvos nagoyn fontos tényező !
2012. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is így voltam,elmentem orvoshoz és egy hét múlva már a műtőpadon feküdtem
2014. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!