Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig tart, egy krónikus...

Meddig tart, egy krónikus prostatitis? 17/f

Figyelt kérdés
Már egy hónapja szenvedek vele, elöbb húgycsőfájdalom, majd herefájdalom. Levoxát és Tarividet is szedtem rá. A Tarivid hatásos volt. De, most már a doki nem írt fel semmit, mert azt mondt túl sok így is. Gentost ajánlott. Meddig tart, kb?
2013. szept. 28. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez hosszabb ideig is eltud tartani .Ez nagyon múlik az orvoson is .Nem tudom milyen vizsgálatokon mentél keresztül,de ha nem volt baktérium kitenyésztés nálad,akkor a doki csak találgatja melyik gyógyszer kenne a hatásos .Nem csak tüneti kezelést kell nálad alkalmazni,hanem ebből 100 % osan ki kell kezelni,mert mindig visszajáró betegség lesz ez nálad .

17 éves,és fiatal korú vagy még.Gondolom egyedül jársz a dokihoz is .Ajánlanám ,kisérjen el az szülőd is az orvoshoz,és mondja már meg ,hogy ez igy nem mehet tovább.

A dokik is igyekeznek lerázni a betegeket,arra kényszeriteni ,hogy a magánrendelésüket keressék fel .

Bár a tudományuk ott is pontosan annyi,mint az SZTK ban .

Sok hasonló esetről hallottam,amig a szülő nem vette kézbe a dolgot,csak az idő múlott,a betegség meg maradt.

2013. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szombathelyi MÁV rendelőben voltam kétszer, ott kaptam az antibiotikumot, de az ottani doki szabin van, harmadjára a kórházba mentem. Egyedül. Gentost ajánlott. Mondta, ha nem múlik el, 1 hónap múlva menjek vissza. Nem fáj annyira, mint egy hete, de érzem és nem jó érzés. Van valami házi praktika, amivel még rá lehet segíteni a gyógyulásra? Milyen hátulütője van ennek a betegségnek?
2013. szept. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!