Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a jobb herémmel?

Mi lehet a jobb herémmel?

Figyelt kérdés
Nincs megduzzadva, olyan mint a másik! Olykor elmúlik a fájdalom, de valamikor belejön! Nem mondhatnám, hogy fáj, inkább egy kissé kellemetlen szúró érzés, ami a herém alsó részén jelentkezik.
2009. nov. 7. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt nyáron időnként előjött valamikor sokáig tartott , volt olyan is hogy 1hétig semmi aztán újra, elmentem urológushoz nem volt semmi baja, de a másik oldalon here visszér volt amit megkellett műteni, emiatt is lehetett szóval fordulj orvoshoz!
2009. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a herevisszértágulat kitapintható, de én nem érzek semmit! Tegnap délután kezdődött ez az egész. Hiába nézegetem semmit sem veszek észre, ha hozzányúlok akkor sem fáj, olyan mintha semmi baja nem lenne, de mégis olyan érzés, mintha megcsípett volna egy darázs, csak annál jóval kisebb a fájdalom, vagy olyan, mintha egy tüske lenne a herémben!:S Volt már hasonló érzésem, amikor beütöttem, vagy ilyesmi, de most egyáltalán nem ütöttem meg.
2009. nov. 7. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
épp ezért menj el, én vok az első kommentelő is
2009. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fájt a műtét? Hogyan zajlott? És utána milyen lett, látszik a műtét helye? Meddig tartott a gyógyulás? Bent kell maradni a kórházban? Kérlek meséld el!Köszi!
2009. nov. 7. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
ja a műtét napján bent kell maradni utána lehet hazamenni, lesz egy seb meg bedagad majd a here amennyiben megkell műteni és nem is inkább a seb fog fájni hanem a heréd , én alig bírtam menni majd 1hét múlva tudtam már úgy ahogy normálisabban menni a seb mire begyógyul az meg olyan 3-4hét körül van azt nem varrják össze csak betapasztják, és az magától összefog húzódni, a here feletti tájékon lesz,de nem a herén
2009. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!