Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy a farkam ernyett...

Normális hogy a farkam ernyett állapotban 12cm?

Figyelt kérdés
16/F
2013. okt. 4. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, van akinek így is elég nagy, de nem is nő meg sokkal nagyobbra izgalmi állapotban sem és van akinek alig látszik ernyedten, de hatalmasra duzzad.
2013. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Neked is húspéniszed van, mint nekem. És még lehet, hogy nőni fog..


Én ugyan nem méregettem ifjabb koromban, de egyszer, kb 20 évesen egy olyan lány előtt vetkőztem-öltöztem, akivel csak barátok voltunk, ő azt mondta a farkamra, amikor meglátta: "Úristen, a pasijának akkor ekkora, amikor merev.."


30/F

2013. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ernyett :D

Mit csinál a farkad, amikor lankad? Ernyet vagy ernyed? De sötét emberek vannak...

2013. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, mekkora "ernyetten".
2013. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát rácsesztél mert ez "húsfarok" és a csajok a "vérfakakat" szeretik... Vagyis csak másodlagos lehetőég leszel náluk amolyan "jobb híján".
2013. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ernyedt,lankadt szó szerintem nyelvtanilag ugyan azt

jeleni.Az okostojásoknak meg nem is kellene a kérdésre válaszolni .A méret az mindenkire egyénre szabott.

Akkora,amekkora.Ő sem pénzért vette,ahogy mások sem .

Biztosan megtalálja a módját majd,hogy boldoguljon vele ,

de az nem ernyedt állapotban lesz .Úgy fogadd el ahogy van ,akkor semmilyen lelki gondod nem lesz vele.

2013. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Neked nem is, de a csajodnak is magyarázd ezt el...

2013. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!