Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a mai cicafiúk miért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai cicafiúk miért úgy születnek meg, hogy egy csepp szőr sincs a testükön, kicsi pisze orruk van, kicsi nőises fejük és még a füleik is olyan aprók mint egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ezek így el vannak korcsosodva. Végigmegyek az úton és mind ezeket a 40 kilós nőies arcú, kis fülű kis orrú pasikat látom százával szaladgálni, és többségének csaja is van. Régen meg a 80-as években soha egyetlen filmben is csak ritkán láttam ilyeneket, orr férfias arcuk volt, férfias testszőrzet, nagy erős álluk, férfias orruk, hegyes fülük, izmos felsőtest, nem riadnak vissza egy favágástól stb, jó sármjuk van. Ma mintha ezek a pasik kihaltak volna. Pedig sztem ezeket lehetne a nagy betűs férfiak kihaltak volna és úgy tűnik nekem, hogy kis fiús-lányos bőrbe bújt emós fiúcskák futkároznak, akiket egy lenge szél is elfúj, olyan véknyak. Mégis ezeknek van csajuk. Csak én nem értem ezt és ez a természetes, vagy baj van ténylegesen is a lányok ítélőképességével, a média lezombisította őket? Korrekt válaszokat kérek.
2011. nov. 24. 23:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
jav: ott férfias arcuk volt.
2011. nov. 24. 23:20
 2/26 anonim ***** válasza:
Elég durva, én sem vagyok egy nagy fiú, de hozzájuk képest még én is férfinek számítok :D
2011. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 cynic ***** válasza:
állítólag egyre csökken a férfiak tesztoszteronszintje. gondolom ezzel magyarázható a dolog. na meg persze az is beleszól, hogy elkényeztetett kis köcsög az összes.
2011. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

én tömöm magamba a jumbot és egésznap gyúrok...ezek az sp-k meg úgy nének ki mint 1 szál...és mégis a lányoknak jobban bejönnek....

17/f

2011. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de nekem így jó :). Taszít a szőr, nem azt mondom, hogy sehol ne legyen meg azt se, hogy szőrtelenítsen. Meg nem vonz az akinek nagy orra van meg erős álla, túl izmos felsőteste, hegyes füle. Mondhatnám, hogy pont az ellentétem az amit férfiideálnak hisznek. Azért túl vékony se legyen, de felesleges a sok izom. Pont az a bajom, hogy nem találok, normális, átlagos alkatú férfiakat csak ilyen kigyúrt fickókat. :/


20/N

2011. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha egy 20 éves nő is azt mondja, hogy ezek a női arcú csotrogányok jönnek be, akkor már lehidalok tényleg. Azt hittem csak a tiniknél divat ez a cicafiúk utána sóvárgás, de ha egy 20 éves lánynak is ez kell, akkor nekem nem is kell nő. Amúgy meg nem gorilla mennyiségű szőrről beszélek, hanem közepes mennyiségről. A csupasz test sztem nem férfias semmilyen szinten sem.
2011. nov. 24. 23:48
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondod, mintha a kigyúrt lenne az átlagos. Holott 10 fiúbók kb egy kigyúrt, 3 átlagos súlyú, a többi meg cérnaszál metroszexuális.
2011. nov. 24. 23:50
 8/26 A kérdező kommentje:
fiúból.
2011. nov. 24. 23:50
 9/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ezen múlik ki mennyire férfias...
2011. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ezt értem a férfi és a mai leányarcú fiúk közti különbségén.

Pl ez egy igazi férfi az első képen, ha pl meg van borotválkozva. Ez a testszőrzet sztem pont férfias, ami rajta van.


[link]



Ezen a képen van egy mai divatos kis b

2011. nov. 24. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!