Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy nagy patanás szerűség...

Egy nagy patanás szerűség jelent meg a farkamon olyan mogyoro nagyságú szerintetek sima patanás vagy orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ott nem szokott pattanás lenni. Szerintem érdemes orvoshoz menni, ugyanis összeszedhettél bármilyen betegséget valakitől, ha ész nélkül mész ágyról ágyra.
2013. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A pattanás az kicsi,és nem mogyoró nagyságú.Ami ekkora ,azt

kelésnek nevezik .ha nem akar elmúlni ,akkor orvos .

2013. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
menyi idő mire el mulik szerintettek egy ilyen?
2013. okt. 13. 18:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg levágják majd azt a valamit ha mogyorónagyságú. Ha kisebb, akkor ecsetelő.


Gondolom összeszedtél valami szemölcsöt egy nem túl tiszta muffból.

2013. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak szűz lukba járt a farkam edig mert a szüzeket szeretem a mostani barátnőmnek is én vettem el a szüzeségit és azota nem voltam másal és ő se.. szval lehet hogy csak egy ilyen "gelés" vagy mi?,
2013. okt. 14. 14:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem passzolt a ph-tok.


Mindenképpen menj el orvoshoz, mert ha egy újabb szűzet kapsz be, lehet továbbadod neki a kelésedet, vagy szemölcsödet.


Ez nem játék.


Gondolom nem akarod, hogy leszáradjon a farkad, mert tovább is romolhat az állapotod, megjelenhet több is.

Irány az orvos, hajtsd ki a nővérkének a farkincádat, aztán okosabb leszel.



ui: Remélem nem valami pedo állat vagy.

2013. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok pedo csak szeretem a szüz puncit mind szerintem mindenki más :3 várok még 1-2 napot hátha csak valami kelés és el mulik ha nem tépek az orvoshoz :)
2013. okt. 14. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Hátha elmúlik.


Tudod mit, megérdemled, ha tovább terjed, remélem fájni is fog rendesen. Csak szerencsétlen lányokat sajnálom.


Egyébként sem nagyon tanúsítasz tiszteletet feléjük a lukazásoddal.

2013. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De igen is tisztelem mind.. edig minden barátnőmel akinek én vetten el a szüzeségit minimum 6honapot jártam vele és nem dobtam röktön egyiket se a szex után még 3-4 honapig velük voltam
2013. okt. 15. 08:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Helyesírás a köbön! :D

Feldobtad a napom, itt szakadok a röhögéstől. :D


A kérdésre térve, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz... És a biztonság kedvéért megnézetném egy orvossal.

2013. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!