Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért véres a wc papírom wc...

Miért véres a wc papírom wc zés után?

Figyelt kérdés
Mikor törlöm érzek fájdalmat olyan mintha seb volna ott és vagy 3 ik törlésre egy kicsit véres már de fájdalom erősödik és sajnos minden nap szinte ez van olyan mintha nem tudna meggyógyulni. Van valakinek ötlete hogyan tudnám valahogy enyhíteni a fájdalmat meg a kisebb vérzést???

2013. okt. 20. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Aranyér. Túl lehet élni. Nem tudom hogyan lehet enyhíteni nekem is van csak súlyosabb, de TB híján nincs orvosi kezelésre módom. Ha halálos így jártam.


De ha nagyon fáj meg vérzik akkor menj el orvoshoz.

2013. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aranyered van. Gyógyszertárban vehetsz rá krémet.
2013. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De semmi dudor nincs rajta csak simán van seb kivűlről ami kidörzsölődött és azért vérzik nagyon félek én is az aranyértől
2013. okt. 20. 14:14
 4/10 lekvarcica ***** válasza:
Vegyél aranyér kenőcsöt és egy tampont kenj be aranyérkenőccsel. Azt éjszakára helyezd fel, reggel vedd ki. Ha az ujjadat kened be az is jó, csak akkor úgy kell aludnod, hogy benne van.
2013. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tűznék orvoshoz!
2013. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokra mész vele ha a helyi orvos beceneve "a hentes"... És nem véletlenül.
2013. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó.Te ismered a kérdező háziorvosát?
2013. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, de rengeteg olyan önmagát sebésznek nevező kontár van akiknek több haszna lenne a proszektúrán, semmint a rendelőben...
2013. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted senki semmilyen betegséggel ne menjen orvoshoz mert mind hentes?
2013. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szopogasd ezt a homeopátiás gyógyszert minden nap éhgyomorra minimum 1 hónapon át: Hamamelis CH9. (3 golyócskát.)

és kend be ezzel: Varázsdió krém (patikában vagy gyógynövényboltban kapható.) de patikában ezer krém van ilyesmire.

2013. okt. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!