Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt valakinek műtétje Dr....

Gregor555 kérdése:

Volt valakinek műtétje Dr. Fekete Ferenc-nél?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, olvastam, hogy ő a legjobb Urológus szakember a Fővárosban, kértem időpontot konzultációra. És arra vagyok kíváncsi, hogy aki volt már nála mennyire volt megelégedve a munkájával ill. a műtét utáni eredménnyel. Fitymaműtétről lenne szó.

2013. okt. 20. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök jó lesz a tököd, nyugodtan rábízhatod !
2013. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok vele minden tekintetben (bár nem pont ilyen műtétem volt).

Gyorsan reagál, normális, szerintem jól/szépen dolgozik, és nekem még "extra" kéréseket is figyelembe vett.

Még egyébként gyógyulási fázisban vagyok, így a végeredmény még nem 100%, de eddig minden nagyjából a tervek szerint történt, így bizakodó vagyok.

2018. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A doktor Úrról maximálisan pozitivan tudok csak beszélni, a hozzáállásárol, a rendelőről mindenről. Eléggé tartottam az egész folyamattól, fityma műtétről van szó, nem pesti vagyok eztért többször majdnem hívtam helyi orvost de nem tudtam magam rávenni mert csak Fekete dr weboldalán éreztem azt h teljesen nagyon képben van az egésszel részletesen.


Meg nem fordult a fejemben hogy államiban csináltassam, és a munka minősége meg az hogy csak egyszer lehet csinálni kb, nem kérdés hogy megéri-e.


Kellemes meglepetés volt az egész bármilyen furán hangzik, a rendelőnek egyáltalán nincs a rossz értelembe ett kórház feelingje, inkább mint egy kozmetikai szalon, szól a kellemes zene a váróban bőrkanapé stb lazulós.


Maga a műtét ahhoz képest mit csinál majdnem fájdalom mentes, én pár tűszurást éreztem de a kortizolom kb az egekben volt mert odafele sietve még egy kisebb karambol is benne volt a napban ezért valószinuleg kevésbé hatott a fájdalomcsillapitó.



Az egészből semmit nem láttam, közben végig más témáról beszéltünk mintha csak söröznénk, néha rá is kérdeztem hogy csinálja-e XD



kb 20 perc alatt megvoltunk, megkaptam az utasitásokat és a kötszereket, még egyszer ránézett 20 perc mulva hogy minden ok, és mehettem haza.Enyhe sütő érzés volt csak mint mikor erős paprika szelés után van wc zés XD az úthibákat kicsit éreztem, de nem én vezettem. estére egy voltarent bevettem de inkább a fejem miatt mert az fájt durván az egész napos storytól meg konkrétan 2 óra alvástól előtte



Két nappal később kellett kötni először, nagyon paráztam hogy mennyire fog beleragadni, de nem volt vészes nagyon lassan leszedve locsolva betadinnal szépen lejött, nem volt ijesztő a látvány egyáltalán, pedig arra számitottam 2 nap után, semmi vér, nyilván duzzanatok stb, ment a kötés és a Netflix meg a PS ez ugy kb 2 hétig. Már rutin lett a kötés, nagyon figyeltem rá h minden steril legyen, kötszer zacskóban olló alkoholozva kötszer vágás előtt stb.



Edzeni mehettem volna elvileg 2 hét után de inkább 3 at hagytam ki mikor mr nem volt kötés, első 3 nap nagyon fura volt kötés nélkül még éreztem szerintem a varratokat nagyon lassan közekedtem, de most már egyáltalán nem érzem mindennapi jövés menésnél hogy más lenne, ugynaakkor egyláltalán nem lett érzéketlenebb ettől még amikor kell, mindnet nagyon érezni, sokat olvastam kinti fórumokon is, akármennyire nem nagy műtét rengeteg módon el lehet rontani, itt a frenulum szinte megmaradt, nagyon profin lett megcsinálva sok ''filmesnek'' nincs ilyen szépen megcsinálva.



A mások által leirt negativ tapasztalotokat nem értem, itt totál mindne pozitiv, és attól hogy a dr nem érzi át a félelmet, a nap végén neki van igaza mert minimális fájdalom mellett nagyon jó lett, tehát fölösleges volt izgulni, ezt persze nem lehet egy ilyen érzékeny beavatkozásra váróval elhitetni :D


a +1 meg hogy konkrétan 2 csepp vért láttam az egész alatt azt is 3 héttel a művelet után amikor nehéz volt magam kordában tartani meg az éjjeleket nem is lehet kontrolláálni és valahol egy pici repedés lett, ennyi.



Azóta nagyon szépen gyógyül még picit érződik az átmenet de teljesen fel van lazulva már kb, tehát csak ajánlani tudom a Doktor Urat!

2022. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!