Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért viszket a mellbimbóm?...

Miért viszket a mellbimbóm? Többi lent.21/F

Figyelt kérdés
nagyjából 1 éve viszket, megvakarom, utána 1 percig nem aztán megint. Van mikor nem veszem észre, mert másra koncentrálok, de nyugalmi állapotban nem múlik el. Nem fáj, viszont elég kemény, száraznak tűnik és mintha lenne rajta egy duzzanat is. Korábban csak a jobb oldalon tapasztaltam ezeket, Most már mindkettőn. Ha sokat vakarom, mintha valami áttetsző anyag is jönne belőle. Szoktam borotválni is néha. Valaki valami tipp?
2013. okt. 22. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a szárazságtól viszket, télen nekem is szokott, ilyenkor bekenem zsíros testápolóval és elmúlik a viszketés, de ha váladékozik is, akkor jobb lenne, ha elmennél bőrgyógyászhoz.
2013. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!