Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova kenjem ezt a kenőcsöt?

Hova kenjem ezt a kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Teljesen körül lettem metélve és az orvos felírt egy olyan nevű kenőcsöt hogy PIMAFUCIN. Ezt a kenőcsöt a makkra kenjem vagy a sebre/ a makk alá? Azért kérdéses nekem mert aztmondta minden pisilés után kenjem be és ahol van a seb ott nem éri pisi. Sőt még néha felsem szárad 2 pisilés közben.
2013. okt. 22. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Kend be nyugodtan bárhol nem árt neki sem a seben,sem körülötte.Üdv : Egy zsidó :)
2013. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kend mindenhol.
2013. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Bocs 1 es,hiába üdvözlöd ő nem azért lett körül metélve .

Ha zsidó lenne,ezt már 7 napos korában megtették volna .

Kenjed mindenhol,ez a kenőcs a fertőzés megelőzésére szolgál .Ezért kell pisilés után is .

2013. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor kenjem a makkot is?
2013. okt. 22. 16:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nem csináltatom meg akkor nem tudnék nemi életet élni. Nekem csak azért lett ez a műtét! :D
2013. okt. 22. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3as válaszoló!. Egyes válaszoló senkit és semmit nem üdvözölt! Gyenge képességeid kedvéért leírom, hogy valószínűleg azért írta le, hogy zsidó, hogy a kérdezőt biztosítsa afelől, hogy "tudja miről beszél".

Az eü. okokból körülmetéltek valószínűleg miattad és a hozzád hasonló bunkók miatt félnek attól, hogy máshogy néznek majd rájuk a körülmetélés után. Ja és a zsidó hagyományok szerint 8 naposan metélik körül a fiúkat, szóval ezt sem sikerült eltalálnod...



Kedves kérdező!

Ez a krém elvileg mindenféle mikroorganizmust elpusztít, tehát valóban a fertőzések elkerülésére írták fel. Valószínűleg kenheted mindenhova.

2013. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!