Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy vörös folt a péniszen,...

Nagy vörös folt a péniszen, kisebbek a makkon és 2 viszkető folt a herén. Mi ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja a makkom kicsit élénkebb színű lett és megjelent rajta két nagyobb vörös folt, enyhén viszketett, majd kiszáradt. Közben ugyanez meg történt a péniszemen csak ott egy kis vörös foltból egy hatalmas bőrpír lett, ami szintén kiszáradt. A herém simán csak 2 pontban száradt ki.


Először Lamisillel kenegettem 1 hétig, ami semmit sem ért. Miután abba hagytam a kenegetést, elkezdett elmúlni a bőrpír és csak szimplán nagyon száraz volt a bőr és elkezdett hámlani nem gyengén. Már egész szépen nézett ki a műszerem mire végre elérkeztem az urológushoz, aki felírt egy bakteriális fertőtlenítő kenőcsöt.

2 napnyi kenegetés után újra vörös bőrpír meg minden ami kell, csak még be is dagadt a péniszem tőle. Ezek után úgy döntöttem, hogy nem kenegetem magam ezzel.


Ez volt 1 hete. Most épp csak szimplán kivan száradva a kukim, és 1-2 helyen kicsit sebes is emiatt. Délután megyek bőrgyogyihoz, de csodát nem várok tőlük.


Jaa és nem feküdtem le senkivel mostanság, mivel még szűz vagyok. Szóval nem nemi úton terjedő betegségről van szó.


Kérdéseim:

1. Szerintetek mi a bánat lehet ez?

2. Lehet, hogy a bakteriális fertőtlenítő először durvítja a tüneteket, majd szépen elmulasztja? Egyszerűen nem mertem tovább kenni vele, miután láttam, hogy fel van puffadva az egész.

3. Esetleg Canestennel is próbálkozzak?

4. Bőrgyógyász szerintetek tud majd velem valamit kezdeni vagy csak széttárja a karját, megbiccenti a fejét és haza küld ő is valami gyulladás csökkentő csodával?


2009. nov. 13. 02:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gombára gondolok, de fura, hogy tablettát nem írtak fel, csak kenőcsöt. Reméljük a bőrgyógyász okosabb lesz mint az urologus. Ezt belőleg is kezelni kell, mert nem hinném hogy simán kenőcstől elmúlna. Amíg nem jössz helyre mérsékeld a cukrot, élesztőt, finomlisztet, ha megbírod állni akkor ne egyél egyáltalán édeset, mert a cukor a fő oka ezeknek a gombás betegségeknek.
2009. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na voltam bőrgyógyásznál. A doki szerint valami belső gyulladásom lehet és emiatt lett ilyen, szóval az előttem válaszolónak úgy néz ki igaza volt. Köszi! :)

Kérdezte a doki, hogy nem volt e valami szervi gyulladásom életem során. Orvosnál nem nagyon jutott eszembe, de később a buszon beugrott, hogy régebben többször is görcsölt ott valami a hasam alatt balra. Nem akarok hülyeséget mondani, de nem tudom milyen szervem van ott.


Felírt két kenőcsöt, amit most nem tudok megnevezni, mert nincs előttem. Az egyikkel este kell kennem magam, míg a másikkal gondolom reggel vagy esetleg napközben.

Nagyon remélem, hogy most már megoldódik a problémám.

2009. nov. 13. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha kövér vagy, ellenőriztesd a cukrod, ez nagyon fontos!

Nem szedtél mostanában Augmentint?

2009. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Az Augmetin mit csinál?? Mert én szedtem de már pár napja nem de kb 2napja a makkom kivan száradva és nagyon zavar. Alig tudok aludni. Az Augmetin csinálhatott valamit??


Am sztem is ez baktérium

2009. nov. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér és megnézettem a vércukromat. semmi baja. Helyette MCH értékem magas lett. Rákeresten google-be, annyit jelent, hogy B vitamin hiányom van.


Közben persze kenegettem magam krémmel, pénteken abba is hagytam. Látszólag úgy tünt begyógyult, de azóta olyan száraznak tűnik a péniszem. Ráadásul önkielégítés után kis apró piros pöttyök jelennek meg, amik másnapra már alig látszanak.

Kenegetem magam még 1 hetet, aztán ha utána se múlik el ez a szárazság, meg a rejtélyes piros pöttyök. Akkor vissza megyek dokihoz.

"Bár ilyet olyan kellemetlen elmondani, hogy farok verés után fura pöttyök vannak ott. Mi ez?"


Remélem ha elmúlik ez a valami, többet nem jön elő.

2009. nov. 24. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy szexelni még nem mertél ezért a barátnőd kézzel kényeztetett, és utána piros pöttyös lett. :)
2009. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem használsz semmit maszturbáláshoz? Mármint valami kencére gondolok.
2009. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem használok semmi kencét. :) Kéne?
2009. nov. 24. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért kérdeztem, csak, hogy nem-e vagy allergiás valamire...
2009. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Előttem már mindent elmondtak, szerintem rendbe fogsz jönni :) A bőrgyógyászoknak ez a szakterülete. Annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy ilyen esetekben mindig bőrgyógyász. Az urológusnak nem ez a dolga, ő inkább vese, prostata, húgyútak megbetegedéseivel foglalkozik, nem a bőrön fellelhető gombás vagy nemi betegségekkel.
2009. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!