Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem nagyon hullik a hajam...

Nekem nagyon hullik a hajam azt vettem észre. Például ma fürdés után láttam, hogy a kád tele van az én hajszálaimmal.24éves férfi vagyok. Ötletek?

Figyelt kérdés
Alapból egy kicsit magas homlokom van... Hova menjek, milyen jellegű doktorhoz vagy mit használjak hajhullás ellen?
2013. okt. 25. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
meg kéne keresni a gyulladásos gócot,és azt kezelni.Pl fog,prosztata,húgyhólyag.Tehát háziorvos,vérvétel,és a góc kezelés.Ha minden rendben,akkor meg fog szűnni a hajhullás.Kikezelés nélkül kenhetsz ,meg szedhetsz rá bármit,nem fog megszűnni.
2013. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy tudom a gyulladásos hajhullásnál inkább egy foltban hullik mint mindenhol, bár biztos ebben nem vagyok.


más elképzelés: nincs e elektromágneses térre érzékenységed? attól hullhat még, ha fáradt vagy általában akkor gyanakodj.


legjobbakat!

2013. okt. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!