Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció alvás közben?

Erekció alvás közben?

Figyelt kérdés

A helyzet az h most lettem körülmetélve és bennem vannak a varratok (22éves vagyok). Pár napja ugye már nincs szex, ami este alvás közben megmutatkozik ugye :), csak a gond az h félóránként felkelek h feszülnek a varratok mint az állat, és nagyon nem nyerő :(

Szerintetek mit lehetne tenni? már napok óta nem alszom rendesen... (tudom vicces szitu, de légyszi komoly válaszokat)


2009. nov. 14. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
és mikor lesznek kiszedve a varratok?:O {L}
2009. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerdán volt a műtét, ma szombat van...
2009. nov. 14. 13:22
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintetek mit lehetne tenni?"


Lényegében semmit. Altató/nyugtató valamilyen szinten enyhítheti a problémát.

2009. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kifogod bírni bármilyen kellemetlen is, én akkoriban óránként felkeltem ugy néztem ki reggel mindig mint 1 szörny, de az elso hét utan paradicsom lessz minden:D
2009. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
huuu már nem ártana, m ma sem aludtam semmit... a miniMe nem akarja megérteni h most nyuginak kéne lenni :D
2009. nov. 15. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:
előző vok. muszály megértenie kulonben szétszakad a farkad:D. viccet félretéve, hidegkamillázod neogramon kenőcsözöd?Van véraláfutás meg ilyenek.Bocs h kiváncsiskodok csak rég bezséltem metélttel:)
2009. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"rég beszéltem metélttel" :D:D:D

kamillával tisztogatom, de kenöcsöt nem kaptam, vagy nem mondta h kenjem...

neked mennyi időbe tellett, h újból akcióba küldted?

2009. nov. 15. 23:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem csomós varatokkal varták be ami magátol kiesikm ezek kiestek 2.hét felé viszont amit a fék helyére durtak az 3. ik héten esett ki 5.hét en már gyengéden megvolt az aktus utána már fokozatosan belelendültünk bnőmmel:)
2009. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ja, nekem is ilyen csomóssal van...

5 hét??? ááááááááááááá, valaki lőjjön leee!!!

2009. nov. 16. 13:23
 10/14 A kérdező kommentje:
és mivel kented addig a makkot, h ki ne száradjon? nekem volt steril parafilolajom, de már elfogyott és sehol nem kapni, gyogyszertárban se...
2009. nov. 18. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!