Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy dolog kezd idegesíteni....

Egy dolog kezd idegesíteni. Vajon mi lehet az oka? 18/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 3 éve együtt leszünk és mostanság kezd kijönni rajtam egy olyan dolog hogy ha szxre kerül a sor nincs kedvem vagy ha van is gyorsan elszáll, ez mitöl lehet?

Kérlek segítsetek túl fiatal vagyok még a potencia növelőkhöz szerintem...



2013. nov. 2. 05:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ez nálunk is ugyanígy van, két éve vagyunk együtt és neki egyre kevesebbszer van kedve, szerintem havi 1-2 lenne ha én nem kezdeményezném. talán már megunt, fogalmam sincs, kezdj kitalálni új dolgokat (póz, helyszín) amivel izgalmasabb lenne.

Legfőképp arra vigyáz hogy a lány erről ne tudjon, mert ettől csak rosszabbul fogja mágát érezni, nem fogja kívánatosnak érezni magát, és onnan biztos hogy megromlik a kapcsolat is.


csak azért mondom mert mi ia ugyanebben a helyzetben vagyunk, a szakítás szélén.

a potenciához meg semmi közöd, egyszerűen csak megszokottá vált minden az ágyban.

ez nem az a helyzet amikor le kell ülni és beszélni róla..ne bántsd meg azt a lányt! Inkább mikor egyedűl vagy és nyugi van kezdj el agyalni mi az ami már a kisujjatokból jön, azt hanyagoljaátok és próbáljatok új dolgokat. Vidd el új helyekre, kirándulni vagy kedbeskedj neki csak úgy és neked is jó érzés lesz.

Csak könyörgöm ne bántsd meg azzal hogy kitálalsz, mert sebet ejtesz benne, úgy fogja érezni ez az ő hibája ahogy nekem is folynak a könnyim jelen pillanatban mert napok óta csak kétségbe vagyok esve hogy elveszíthetem a szerelmem aa megszokott és unalmas dolgokér

2013. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs rosszul olvastam. azthittem azt irod a potenciahoz vagy fiatal

de szerintem semilyen hulyeseget ne szedj be!

2013. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) megpróbálok kreatív lenni :)
2013. nov. 2. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy kellő sexuális izgalommal a barátnőd íránt.

Ennek lehet oka a barátnőd is ,de te magad is .Hiányzik a vágy belőled,vagy ahogy orvosilag mondanák ,gyenge a libidód .Ennek oka lehet hogy nem vagy erre érett még.

Nem fontos ám utánozni másokat,mert már elmultam 15-16 és már ők is csinálják.Csinálják ,persze,egy jót maszatolnak .

Ma ez a sláger,ez a divat.Aztán aki belekeveredik egy ilyenbe,elszáll az önbizalom,nagyon nehéz ám onnét talpra állni .Ne sűrgesd azt ami most még nem megy .Semmiről nem késtél le .Nem rég fenn volt egy kérdés,fiuk ki hány évesen vesztette el a szűzességét? Nem szégyelték írni

a 24-26 ot,de még a 27 sem !

2013. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 éves fiú létére és egy 3 éves kapcsolatban már nyugodtan szexelhet :)
2013. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!