Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha kevésbé vagyok...

Normális ha kevésbé vagyok arcomon szőrös? Nem vezethető vissza hormonokkal kapcsolatos betegségre?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, kezem lábam,hasam szőrös. Mellkasomon is van viszont ahol kevesebb, az az arcom. Van valamennyi, de ha megborotválkozok akkor egy hét mire újra kinő. És nem is szabályos, tehát nem mindenhol van arcomon. Ez normális és csak ilyen fajta vagyok?
2013. nov. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy hormonbeteg lennél.

Én még annyira sem vagyok szőrös, mint te. Gyenge, ritkás pihéim vannak, és csak néhol nő. Mellkasom csupasz, hasamon van némi, ritkás szőr a köldök körül, csíkban.

Hormonzavarom van. 10-50 között normális a tesztoszteron-szint, nekem 7-7.5 körüli, és a szexuálhormon-kötő globulin szintje is hasonlóan alacsony.

20 és fél éves vagyok

2013. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És gyógyszert kell szedned vagy mit mondott a doki?
2013. nov. 2. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem adott gyógykezelést, lehet, nem is fog. Melleim is nagyok. Pedig nagyon szeretnék szakállat hosszú haj mellé.
2013. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi számít nagy mellnek. Nekem sincs beesve, viszont női melleim közel sincsenek.
2013. nov. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!