Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet-e valami mellékhatása...

Lehet-e valami mellékhatása ezeknek a szexshopokban árult kék tablettáknak hosszú távon?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy lehet-e következménye hosszútávon annak, ha ilyen szexshopokban árult kék tablettákat (ViamMax Powertabs, Blue dragon, stb.) szedek be időközönként?
2009. nov. 15. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam szexshop-okban vásárolni, de nem olyan terméket, mely lenyelendő, vagy egyéb ajzószer.

Én ezekben nem bízom.

Sajnos barátnőm elég száraz, s inkább a síkosítók tömkelegéből szoktunk válogatni.

Fehérneműt, és szexi dolgokat még hozzá.

Mielőtt valaki rosszra gondol, nem segédeszközök az egyéb kategória. :D

2009. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert inkább csak gyógyszertárból vegyél, mert ki tudja, hogy ezeket hol gyártják, mit tesznek bele, vagy hogy nem-e hamisítványok...
2009. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon. Akár szívroham, mérgezés, kölcsönhatás más szedett gyógyszerekkel. A szexshopoknak nincs joguk gyógyszert vagy ún. étrendkiegészítőt forgalmazni vagyis saját érdekedben ne vegyél be semmilyen ismeretlen eredetű és összetételű, ellenőrizetlen vegyületet. Még a legjobb eset az, ha csak nincs hatása, akkor is kidobtad a pénzt.
2009. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Más gyógyszert nem szedek, max időnként c-vitamint. Vérnyomásproblémám nincs.

Volt a Viamax Powertabs, ami az elején jó volt, de az utóbbi időben már semmi hatása sem volt. Nem tudom, hogy hozzászoktam-e és azért, vagy mert becsaptak és kimaradt volna belőle a hatóanyag, de nagyon jó lenne tudni. Volt valami más is korábban, az abszulut nem használt. Most Blue dragont vettem, ez nagyon jó, bár egy kicsit fáj tőle a fejem, de félek, hogy egy idő után esetleg ez sem fog hatni.

2009. nov. 16. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, mert nő vagyok, de szerintem nem tablettákkal, vegyi anyagokkal kéne a kellő ráhangoltságot elérni, hanem legfeljebb filmekkel. Vagy keress másik barátnőt vagy urológust, szexológust, ennek magától vagyis a nőtől kéne mennie. A problémát kell megoldani, aki szervi oka is lehet, nem alkalmilag veszélyesen kezelni a tünetet, orvos nélkül. gyógyszerezni.

3.

2009. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a feleségem 15 év házasság után örülne, ha másik barátnőt keresnék. A filmek, meg hasonló dolgok nem izgatnak fel, a nejem fel tud, csak gyakran menet közben elmúlik az erekcióm.
2009. nov. 16. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk 20 évesen nősültél, és 15 éve vagytok házasok, tehát legjobb esetben is 35 éves lehet.

Mondjuk 40.

Már megbocsássa nekem az úr, de egy meztelen női szoborra olyan erekcióm van, és megtudnék hágni bárkit ( nőneműt )azon nyomban.

1 híján 40 vagyok és egy gondolat a puncira és hűűűűha.

2009. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, elfelejtettem a kérdésedre válaszolni.

Nem szabad semmi ajzószereket shopokba venni, vagy legalább is nagyon figyelmesen járj utána, hogy ezek a termékek jegyzett és vagy védjeggyel ellátott szerek e.

Registered trademark kis "R" betű egy karikában.

Szóval csak figyelmesen és óvatosan ezekkel a Woodoo szerekkel.

2009. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!