Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe here fájdalom mitől lehet?

Enyhe here fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már harmadik napja nagyon tompán fáj az egyik,vagy mindkét herém nem tudom igazából lehet,hogy már csak beképzelem az egészet,eléggé hipochonder vagyok.Már 5-6 hónappal ezelőtt is fájt,vagyis azt hiszem,hogy fájt 3-4 napig,mivel még nem csináltam magamon ilyen önkivizsgálást ezért minden apróság gyanús volt,aztán amikor megéreztem az egyik mellékherém azt hittem valami komoly bajom van-másnap már nagyon tompán éreztem is,hogy fájnak,de ahogy írtam 3-4 nap után már megnyugodtam és nem is éreztem semmit.

Most már harmad napja ugyanazt a fájdalmat érzem,lehetséges front miatt vagy ilyesmi?Lent nem érzek semmi szokatlant,egyedül egy kis ércsomó szerűséget az aljában,de azt már megtudtam,hogy az az ondóvezeték,nincs elszíneződés,váladékozás semmi ilyesmi.Nem tudom,hogy köze lehet-e a dolognak ahhoz,hogy mostanában ritkábban végzek önkielégítést-mondjuk tegnap csináltam és ugyanúgy fáj,vagyis lehet,hogy csak túlreagálom és beképzelem az egészet.

Mit gondoltok,megér elmenni orvoshoz?Itt egy másik kérdésem egy kicsit bővebben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

18/f



2013. nov. 4. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
orvostanhallgató vagyok,számtalan dolog okozhat herefájdalmat,a maszturbálásnak nincs hozzá köze,kezdeném azzal,h azt mondtad h kis "ércsomó",az nem lehet az ondóvezeték,az valószínüleg ér(véna),de ha nincs elszíneződés,akkor nem hinném h varicocele(véna,viszértágulat)áll a háttérben,front semmiképpen sem lehet,és nem ártana egy önvizsgálás,leginkábbb fürdés után,akkor ugyanis jobban áttapinthatóak,mivel a bőr puhább lesz,és a herezacskó is megereszkedik,olvastam,h megijedtél amikor éreztél vmit,ne aggódj a daganat fájdalommentes,úgyh ez szóba sem jöhet,mivel azt írtad h fájdalmat érzel,azt tartom valószínünek h here vagy mellékhere gyulladásos van,de ezt sem mondanám biztosra,mert nem írtad h nagyobbnak érzed-e a herédet,ilyenkor ez jellemző na meg persze a fájdalom,a heregyulladást amúgy leginkább mellékhere gyulladás kíséri,,mivel csak fájdalmat írtál,semmi mást,láz ilyesmi,könnyen meglehet h csak megütötted vagy h csak izomlázad van,de ha nem múlna el,akkor mindenképpen fordulj orvoshoz,de sztem nincs okod az aggodalomra:)
2013. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is ugyan ez volt 2 napig (pont hétvége volt úgyhogy csak hétfőn mentem el orvoshoz. Lehetőleg ilyen oldalakat mint webbeteg.hu ne olvasgass mert minden lehetséges betegséget kitalálsz magadnak (sajnos én mindig beleesek ebbe a hibába). Elmentem az orvoshoz elmondtam hogy a tüneteket, megvizsgált aztán mondta hogy 99% hogy a nadrág nyomhatta el, mert ő sem érez semmilyen elváltozást, úgyhogy megnyugodtam. De mindenképp menj el orvoshoz ahelyett hogy aggódjál! mert valószínűleg semmi baj!
2017. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, nekem pont ugyanígy kezdett fájni, hogy kitapintottam a mellékherém és megijedtem. Ugyan ezek a tünetek, nem is igazi fajdalom inabb ilyen kellemetlen. Urologus nem tudott ra mit mondani. Neked mi segített?
2021. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!