Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20éves pasi vagyok,56kiló!...

20éves pasi vagyok,56kiló! Szeretnék hízni de alig marad meg rajtam! Hogy tudnám ezt orvosolni milyen módszerrel? Sport vagy esetleg más?!?!

Figyelt kérdés
szeretnék vagy 62kilóra hízni....
2009. okt. 6. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sport. Ha pakolod magadra az izmot akkor a súlyod is nő és kákabelűnek sem nézel majd ki.
2009. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 escrogar ***** válasza:

szia!


hasonló cipőben járok, én a 189 cm-hez 65 kiló vagyok.

most kezdtem el táplálékkiegészítőt szedni a sport mellé, mert a sport önmagában eléget annyival több kalóriát, mint amennyivel többet beviszel...ha az (táplálékkiegészítő) sem segít, akkor bele kell törődnöd...érdeklődj gyúrós fórumokon...

2009. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja még annyit tennék hozzá hogy atlétikáztam és akkor 60kiló voltam, de attól fentebb sose!
2009. okt. 6. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vékony a testalkatod. Sport segíthet csak. Aztán majd megjön az étvágy is... Esetleg Béres csepp ami jót tehet még.
2009. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém volt ilyen alakú, bejött a szobába egy nadrágszár, aztén érkezett benne egy pálcika is cipővel a végén. 23 évesen elkezdett evezni, mellette - mivel a csapatban ő volt a legpilinckább - edzőteremben kért segítséget. Kapott egy programot, amit azóta is követ, heti 2-3 szor 1 órát edz a teremben. Az evezést már abbahagyta (sokat borult és utálta a hideg vizet) és hát aki most látja, meg nem mondaná, hogy honnan indult: arányosan izmos, de nem izomagyú, most 74 kg a 178 centijéhez.

Próbáld ki az edzőtermet! Lehet azt ésszel is, mint unokaöcsém tette.

2009. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tőlem kapsz egy tuti tippet.

Jól kajálj be bármikor és aztán feküdj le aludni,ilyenkor rakódik csak le igazán felesleg és jó lehet hízni.

Egyél akkor is egy kicsit (csipegess) ha nem vagy éhes,egyél sok chipset,gyors kaját és igyál üdítőket.De edd magad mindig degeszre...

Én így híztam 10 kilót ami eléggé rám fért,mert én is nagyon nagyon vékony voltam.

2010. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!