Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér réteg keletkezik a...

Fehér réteg keletkezik a makkomon, illetve a fitymám alatt egy fél nap után, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég idegesítő már, és nem tudom mi tévő legyek. Rendszeresen tisztálkodom, napi szinten, a munkám is megköveteli ezt. Azért ezzel kezdem mert olvadsgadtam már e felől.

Ezért is ilyedtem meg, hogy akkor nekem valami más problémám lenne? Nos a problémám az hogy 22 éves Férfi vagyok, És utóbbi időben kialakult egy olyan problémám, hogy Makkom és a fityma alatt fehér réteg keletkezik, amit enyhe dörzsöléssel gyürődve levállik. kellemetlen szagú, Nem viszket, nem fáj, nincs begyulladva. Napi szinten tisztálkodom, amióta ez a jelenség van azóta különösebben is nagyobb figyelmet szentelek a fitymám alatti tisztításra. De sajnos még mindig:S Reggeli zuhanyzás, és estére már megint érezhető, látható. Mitévő legyek, mi lehet a probléma? Valami gombás fertőzés, vagy ez is szgma? Előre is köszönöm a Válaszokat!


2013. nov. 4. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba. Van partnered? Ha igen elsősorban őt kéne megvizsgálni. te kenjél rá gombaölő krémet(Pl.Lamisil).
2013. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a faggyu mirigyek által termelt szmegmára gondolok.

Minden amit leírtál róla ,ráillik.Ez védi a makkot a kiszáradás ellem,zsirozza.Ez normális dolog fiatal korban .

Idősebbeknél ez már nem nagyon fordul elő .

2013. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Ugy hivják szmegma. Ez olyna mint a nőknél a fehér folyás. Ha eddig nem volt ennyire ilyen akkor akár lehet gomba is. Nem árt ha kenegeted pár napig candibené krémmel. Kb napi 3-4 szer, 3-4 napig. Ha gomba miatt van akkor ettöl eltünik. Férfiaknak ha nincs is rá tünet bőven elég ennyi kezelés rá. Ha nem mulik el akkor normális. Minden féfinak és nönek lesz szaga estére a nemi szervének. A bomló vizelet miatt és a férfiaknak a szmegmától a nőknek a folyástól. Ez teljesen természetes dolog.

Ja és az iJedni pontos J!!!!!

2013. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Canesten krém is alkalmas rá ugye?
2013. nov. 4. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
igen az is jó bár szeritnem a candibené jobb, de kend a canestennel ha az van otthon
2013. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ilyen?


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


Ez ugyanis nem viszket, tehát nem gomba, ergo a sablonosan tanácsolt Canesten használata is tökértelmetlen.

2013. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem értek egyet azokkal akik szerint ez normális

illetve attól függ mennyire hamar képződik újra

rendszeres napi mosás mellett ha estére vastagon áll rajta, akkor az megér egy bőrgyógyászati vizsgálatot, nézzen rá szakorvos, max elfecséreltél az életedből pár órát

2013. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!