Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A suliba volt farokvizsgálat,...

A suliba volt farokvizsgálat, a doki azt mondta h letapadásom van. Hallottam hogy házilag meg lehet szüntetni, hogyan?

Figyelt kérdés
Kamilla teáról meg valami kenőcsröl hallottam. Ez igaz?
2013. nov. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírtam privibe .
2013. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz.Én suliba sosem hagytam hogy nézegessék.Semmi közük hozzá.
2013. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te nem hagytad, de neki egy lehetőség, hogy ne kapjon ez miatt gyulladást/fitymaszűkületet. Itt egy jó példa, hogy nem lázadni kell a vizsgálat ellen hanem belátni, hogy kellemetlen de van, akinél felderítik a betegséget.


Az otthoni megoldások tanácsával okosan bánjál! Bajt is okozhatsz vele, ha rosszat csinálsz! Mennyi idős vagy?

2014. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,de ha végig olvasod,még sem kapott tanácsot hogyan orvosolható a letapadás,akkor mire volt jó a vizsgálat,ha nem kap erre választ?


Felvilágosító óra érdemesebb lenne iskoláskorban,hogy a letapadás,szükület hogyan előzhető meg,mért fontos a tisztálkodás,a saját test ellenőrzése,ezt a szülőknek ha fiúk születik el kellene mondani(gyerekorvosnak,csecsemő orvosnak),mert sokszor még ők sem tudják,hogyan is kell helyesen kisfiúknál tisztán tartani a nemiszervet,hogy az ne tapadjon le.


De még mindig nem tudni hogy hány fiúnak is van letapadása,szükülete százalékot nézve alapul.Mert 1000 az 1 ből nem indololja hogy kulturálatlan módon,vagy megal ázó módon vizsgálódjanak iskolákban,sok gyereknek megalázó ez.A gyerekorvos is ránézhet a szülő kérésére a gyerekre.


De lánynak is lehet fitymaszükülete,ott is van csikló fityma,ott is lehet bármi.Gondolj bele sok kiscsajnak még a melltartót is kínos levenni,akkor teljesen levetkőzni milyen megalázó.

2014. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kamila tea jó,de orvos is tudna segíteni,mert tud kenőcsőt adni és szépen óvatosan fürdés után kenegetni kell,meg óvatosan kell megmosni a nemiszerved és a letapadás feloldodik magától ha helyesen mosod meg.
2014. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!