Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor feláll a péniszem igy...

Amikor feláll a péniszem igy néz ki (link 1) És nem tudom lehúzni a fitymát. Amikor erekció előtt húzom fel a fitymát akkor meg igy néz ki (link 2. A makk alatt nagyok sok bőr marad és úgy néz ki mint egy "gyűrű". Ez normális?

Figyelt kérdés

Link 1 : [link]


Link 2 : [link]



2013. nov. 14. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem gondolnám ,hogy ez így normális ...
2013. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Szia.keress fel egy urológust.Neked fitymaszűkületed van.Circumcisio műtét lesz belőlle. Azaz fityma részleges,vagy teljes eltávolítása.Ami magyarul körülmetélést jelent. Ne csggedj sok ember van igy és ennek ez az egy megoldása van.15 perces beavatkozás,melyet álltalában helyi érzéstelenítéssel,de ha jol megfizeted a dokit, akkor altatásban is megcsinálja
2013. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


Példát mutattál mindenkinek, hogyan kell egy kérdést feltenni. Ha mindenki így tenne, sokkal egyszerűbb lenne válaszolni a kérdésekre.


Neked fitymaszűkületed van, sajnos abból a fajtából, amit ráolvasással, kenegetéssel, húzogatással nem lehet gyógyítani. Ehhez orvos kell, egy rutin műtét, mellyel a fitymád felesleges részét eltávolítják. Ha így marad, a szexuális életed nagyon megnehezül, mert a fityma elszorítja a makkod, vagy nem csúszik le róla, ezzel akadályozva a pénisz szabad mozgását szex közben.

Annyi a szerencséd, hogy nem kell a teljes fitymát eltávolítani, mert csak a legvégén van a szűkület, így maradhat valamekkora előbőr.

2013. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segit :)
2013. nov. 14. 15:01
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Bocs ,előttem válaszolók ,kicsit túl lihegitek a dolgot,főleg a 2 es.Még megtévesztőt is ír,ami a műtét időtartamát jelenti .Nagyon sok olyan fiú van,aki ide írt,

és átesett ilyen műtéten.Talán jó lett volna párat megkérdezni,hogy is történnek ezek,és milyen volt a nemi szervük,milyen megoldást alkalmaztak a dokik.

Mivel nagyon fiatal fiúról lehet itt szó,nála könnyen tágul még a bőr,hisz ezután "lendül" bele a dolgokba .

Akinek lankadt állapotban gond nélkül hátra megy,annak mereven is hátra kell menni,csak szorgalmas kezek

kellenek hozzá,és némi baba olaj.Olvasom egy urológus

válaszát ilyen kérdésre .

Néhány fiútól megkérdeztem privátban,mit mondott a doki,mert ők elmentek megnézetni .Ilyen fokú szűkülettel

egyiknél sem a műtét volt az azonnali megoldás .

Kenőcsöt kaptak a tágításhoz .

2013. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

A kenőcsöt valószínűleg a gyulladás csökkentésére kapták. Sokan írnak itt arról, hogy a fitymaszűkület tágítással orvosolható, de ez az esetek többségében nem segít. Az óvatos "mozgatást" a fityma letapadásakor szokták javasolni.

Itt van néhány példa orvosi oldalakról.


"A fitymaszűkület csak műtéttel kezelhető - a fityma egy része, a beteg, szűk, sokszor heges rész eltávolításra kerül.

Tágítás nem segít mert tágításkor a szűk rész berepedezik és egyre jobban visszaszűkül, illetve nem marad tág"


"Enyhe szűkületek esetén meg lehet próbálni hátrahúzva tartani a fitymát, hogy táguljon, de ez csak keveseknek sikerül, ráadásul a makk duzzanata miatt a feszülés fájdalmas lehet, a szűkebb fityma hátraszorulhat. Ha a tágítást abbahagyják, a szűk gyűrű valamennyire biztosan összehúzódik. Komolyabb szűkületek tágítási kísérletei során a szűkületnél berepedezik a bőr és mikor gyógyul hegesedik és egyre inkább beszűkül.

Krémek a közhiedelemmel ellentétben nem tágítják a bőrt."


"Fontos tudni, hogy a szűk előbőrt húzogatással tágítani nem lehet. "


Kedves kérdező! A fitymaszűkület végleges megoldása a részleges vagy teljes körülmetélés. Kellemetlen, de hosszú távon megéri!

2013. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 6 os

Meg kell hogy cáfoljalak,illetve azok,akinek ezt sikerült

babaolaj használatával ezt megoldani .

Számos fiú írta nekem,így kerülte el a műtétet.

2013. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tisztelt 5-ös,én a 2-es vagyok Másfél évtized alatt legalább 1000 ilyen esetet láttam. A műtét menetét kitéve betéve tudom. :)
2013. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, de akkor miért van az, hogy nem kevés embert ismerek, aki húzogatással javított, sőt megoldotta a problémát, mi több néhány olyat is, akinek ezt az orvosa ajánlotta.


A fitymaszűkület nem feltétlenül heges, lehet szimplán a hátrahúzás elhanyagolása az oka, ekkor pedig nincs heg, nem beszélhetünk kóros elváltozásról.

2013. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tipikus fitymaszűkület. Keress fel egy orvost!
2013. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!