Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a dolog a tüdőmmel?

Mi lehet ez a dolog a tüdőmmel?

Figyelt kérdés
Amikor iszok akkor a tüdőmnél hidegséget érzek egy pontba. Evésnél is csak akkor nem hidegséget. Azt mondta az egyik barátom hogy tüdőgyulladásom van , de szerintem abba eddigre belehaltam volna. Tüdőrákom se lehet ,mert csak kb két hónapig cigiztem. Meg beteg voltam a héten taknyos és fájt a torkom mostmár csak taknyos vagyok és úgy köhögök hogy cucc is jön fel vele valamikor meg meleg érzés is van a tüdőmbe de az nem mindig. Ma este meg csak egy ponton szúrt de csak egy ideig. Mi a pokol történik?

2013. nov. 15. 19:43
 1/1 Miklós G. ***** válasza:
A tüdőgyulladásnak semmi köze a nyelőcsövedhez. Bármit, amit lenyelsz az -egészen véletlenül- a nyelőcsöveden keresztül jut a gyomorba. Másrészt a tüdőgyulladásnak sok egyéb tünete is van (láz, légzési nehezítettség, mint elsődleges tünet...)a lényeg, hogy elég riasztó tünetekkel jelentkezik. A tüdőráról meg már inkább ne is beszéljek... Te egyszerűen csak meghüléses panaszokkal rendelkezel, és túlságosan pánikolsz. Semmi problémád nincs, szedj egy pár napig ACC-t. És ne halgass a képzetlen barátaidra. Jobbulást.
2013. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!