Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Májfunkcióbeli zavarok okozhat...

Májfunkcióbeli zavarok okozhatnak színbeli elváltozást a makkon és a hímvesszőn?

Figyelt kérdés
Voltam laborban,ahol GPT/ALAT kétszer annyi volt,mint a maximális referenciaérték.Az orvos szerint az a májfunkció.Az orvos szerint nem kell foglalkozni vele,de voltam már ezekkel a panaszokkal nem egy orvosnál ez az egy dolog derült ki.A napokban pedig azt vettem észre,hogy a hímvesszőm makk előtt része el volt fehéredve és a makkom eleje sem olyan színű volt,mint a többi része.Még várok egy vizsgálati eredményre,ha az kész lesz,vissza megyek az orvoshoz.De ez eléggé megijesztett.Ezt leszámítva úgy mond javuló félben vagyok,de már eléggé elhúzódik ez a gyógyulás és elég ideges vagyok,hogy nehogy valami komoly bajom legyen.

2013. nov. 17. 20:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!