Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Helo! Az a problémám hogy...

Helo! Az a problémám hogy érzékeny a makkom és nem tudom hogy mitől lehet! Ha hozzáér Van még ilyen problémával valaki vagy hasonlóval? Szűz vagyok! Várom az ötleteket hogy mitől lehet!

Figyelt kérdés
pl hasamhoz fürdés közben fáj
2009. nov. 19. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem veres sokat?:S
2009. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fiatal korban még érzékeny lehet. Kérdés, hogy mindíg ilyen volt , vagy most jelentkezett?
2009. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amennyi idegvégződés ott van, nem csoda ha érzékeny, én is felszisszenek ha bármi hozzáér. "Szűz vagyok" - Sokat nem számít, de zavarni nem fog szex közben, hidd el nekem ;)
2009. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hello! Akkor ne merjek belekezdeni a sexbe? nem verem sokat am sőt... mit tehetnék:(
2009. nov. 19. 14:30
 5/7 A kérdező kommentje:
elég régóta ilyen. De ha kocsmázás után(ittasan) ér hozzá bármihez nem fáj:s
2009. nov. 19. 14:31
 6/7 A kérdező kommentje:
helo! köszi az oldalt szétnézek. Hát amúgy elég kellemetlen. főleg hogy mostmár komolya kapcsolatban élek. Amúgy rendesen mosom.
2009. nov. 19. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz, milyen tanácsokat fogadsz el. Működik itt egy kis banda, akik a körülmetélést valami ismeretlen okból úgy hirdetik itt, mint a jehovisták az örömhírt...


Én viszont, mint körülmetélt és mint póruljárt körülmetélt tudom, érzem, látom napi szinten, hogy milyen szörnyű ez az egész és csak azt tudom tanácsolni, hogy vigyázz a fitymádra, mert ha eltávolítják, akkor utána már nincs mit tenni sajnos :(

2009. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!