Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fék műtét után pisilésko...

Rövid fék műtét után pisiléskor hátra kell húzni a fitymát?

Figyelt kérdés

Ma műtöttek, de szinte semmit nem mondott el az orvos. Én hülye meg nem kérdeztem, mert be voltam tojva a műtét előtt közben és után úgyhogy nem jutott eszembe egy csomó kérdés.


Én régen pisiléskor mindig hátrahúztam de most nem merem.

Azt elmondta a doki hogy felszvódnak majd a fekete varratok, de azt nem tudom hogy mikor???


És a tisztálkodás??? Annyit mondott hogy a második nap után már ha gondolom kamillázhatom, kenőcs meg nem kell. És hogy fürödni is lehet, mert éri víz a sebet. De kamillázni hogyan? Hátrahúzott fitymával lógassam bele a kamillateába? Vagy csak simán?

Meg ha az első nap nem húzhatom hátra a fitymát akkor úgy kell pisilni az OK, de nem fog elfertőződni vagy vmi baja nem lesz emiatt a sebnek meg a varratoknak amiért a pisi éri? :S Valaki válaszoljon pls!!!!



2013. nov. 22. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elég csak annyira ,hogy a makk eleje szabaddá váljon .

Csak zuhanyzós fürdés engedélyezett .

A varratok 5-6 nap után kezdenek kihullni .

Kamillázni hátrahúzott bőrrel kell .Lógasd egy pohárba .

valamilyen fertőtlenítő szert kell rá kenni,ennek nem pont kenőcsnek kell lenni.Legjobban a Betadine oldattal boldogulsz .

Jobbulást kívánok ! D

2013. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!