Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha egy férfi havi...

Normális ha egy férfi havi 1-szer szexel?

Figyelt kérdés
Páromról van szó!Tudom,hogy nem csal meg!!!7 éve vagyunk már együtt és az utóbbi években ez lett az általános!Havi 1 max 2 szex!Várom férfiak véleményét is!Ha én kezdeményeznék nem utasítana vissza, de már képtelen vagyok folyton én kezdeni és nem tudom hogy ez így normális-e!!
2009. nov. 20. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sztem beszéld meg vele. amugy dolgozik? nem fáradt? vagy méást csinál??? vagy beszélgessetek lehet h van vmi amit nem mondd el..lehet akarna valamit csak nem tudja h mondja...sztem ne itt kérdezges...:S

ezt csak TI tudjátok megoldani..amugy ha nyomos vagy érthető oka van rá akkor lehet h normális..de nálunk egy 5 éves tökéletes kapcsolatban a heti/8-9 szex megy :)

de ez személyfüggő

sok sikert

2009. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Szia!

Én is jártam has. cipőben amiután megszületett az első gyermekünk!

Szerintem először is beszéljétek meg!!!

Nekünk sikerült!!! :)

Teszem hozzá és voltam aki inkább nem is kezdeményeztem!(kövér maradtam, meg már ugysem tetszem neki, stb. okokat hoztam fel!)

Most a második gyermekünk is megszületet és most már nem voltak ilyen gondok!

De mindent meg KELL beszélni!!!

Szerintem kár hogy ez egyesek szerint közhely!!:(

Ezt nem rád értem!!

2009. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs gyerek és nem is változtam negatívan külsőre!!

Mindig szuper volt a szex, de ez az utóbbi pár év.....

Megbeszélném, ha tudnám,de sajna a párom csak a fáradtságra ,meg hasonló dolgokra hivatkozik!Persze értem ha fáradt, de sok pasi ismerősöm szerint ebben nincs fáradtság!!!

2009. nov. 20. 16:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, 14 éve vagyunk együtt a párommal, sose volt központi dolog a szex, ha úgy alakul heti 2-3, ha úgy alakul 1-2 havonta 1, nem ez az egyetlen módja annak, hogy kimutassuk, hogy szeretjük egymást és nem függ össze a szex gyakorisága semmivel.

Lehet, hogy a Te párodnak se annyira fontos ez most, ha amúgy érezteti, hogy szeret, mosolyog Rád, kedves Hozzád, satöbbi, akkor szerintem nincs mitől félni. Legalábbis a saját példámból kiindulva. Volt, hogy majdnem 3 hónapig nem bújtunk ágyba, de meg se fordult a fejemben, hogy megcsaljam.

2009. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem ugy értettem h közhely..nem is irtam le...

de ez igaz...EBBEN NINCSEN FÁRADSÁG!

ha akarod meg kivánod..akkor még napi 24h meló után is megy..ez önismeret, akarat....nem fáradság...

okokat keresni könnyű...kinem szurja a szemed...

2009. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó !!Nem értem, mi kéne hogy kiszúrja a szemem?
2009. nov. 20. 16:48
 7/21 anonim ***** válasza:
az hülyeség amit az előttem szóló írt. annyi igaz van csak benne, h akármennyire fáradt is, a szex attólmég menne. ez teljesen igaz. hogy menne. deha egyszer nemakarja???? mert fáradt???? valszeg menne, ha elkezdenék, csaképp nincs kedve hozzá, mert valszeg kivan a töke az egész melóval, meg a mindennapokkal. besavanyodott. sajnos ez nagyon gyakran fordul elő a dolgozó emberek körében egy idő után.
2009. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kicsit túl van hangsúlyozva manapság a szex szerintem.

Bármilyen hihetetlen és bármennyire is nyomja belénk a média és az embertársaink, mégis vannak, akiknek nem folyton a szex körül jár az agyuk és nem feltétlenül jelent az valami bajt, ha valakinek nincs kedve folyton dugni.

Ne feledjük el, hogy a dolog célja az utódnemzés, az összes többi csak élvezethajhászás és lehet, hogy valaki mást jobban élvez, jobban szeret csinálni. Az egymás iránti szeretetet pedig szerintem sokkal jobb módszerekkel is ki lehet fejezni.

2009. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nincs igénye többre. Ennyi. Nem kell mögé mindenféle okokat bemagyarázni.

Mi 4 éves házadok vagyunk és éves szinten 2-3-szor szexelünk. Nekünk jó igy. Csak mostanában lesz majd "gond", mert hamarosan gyereket szeretnénk és ehhez több szex kell majd.

Egyébként én 38 éves vagyok, férjem 46.

2009. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
de, ebben is van fáradtság. Persze, lehet tenni ellene. :-)
2009. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!