Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha vki volt tüdőszűrésen de...

Ha vki volt tüdőszűrésen de nem ment vissza az eredményért, küldenek vmilyen értesítőt? Vagy "nem foglakoznak" vele? Ha küldenek értesítőt az rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor foglalkoznak a dologgal, ha valamilyen rendellenességet találnak. (Lehet akkor sem eléggé, sajnos...). Kaptál értesítést? Szerintem semmit nem jelent, menj be a leletért.
2009. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a párom volt bennt a leletéért de nem volt meg a papírja amit adtak neki így nem kapta meg az eredményt...így tojt bele az egészbe. most meg kaptunk olyan "idézést" amire azt írták hogy: saját érdekében nyomatékosan kérik hogy jelenjen meg...én parázok rendesen...szokott fájni a tüdeje...na és bagózik is...szted ???
2009. nov. 20. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha találnak valamit akkor visszahívják. Bár ez az éves "kötelező" tödőszűrésekre tudom h így van felénk.
2009. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy van valami gond. Amikor nekem rossz volt a nőgyógyászati rákszűrés leletem, levelet kaptam.
2009. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azóta volt már egy mellkasi röntgen csinálva de ott nem mondták hogy gond lenne...kórházi kivizsgálás miatt de akkor a szive miatt volt bent
2009. nov. 20. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmet visszahívták tüdőszűrés után de csak a megfázás nyomai voltak az első leleten utána már nem volt semmi gond a 2. leletnél.
2009. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben értesítenek ki, ha gond van a tüdővel, vagy nem jól sikerült a felvétel!
2009. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!