Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megtörténhet az hogy a pénisze...

Megtörténhet az hogy a péniszen fürdéskor annyira felhuzzuk a bőrt, hogy nem tudjuk majd visszacsinálni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

egészséges vagy?


akkor nem

2013. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fitymaszükületem van...és minden este huzogatom mert olvastam hogy igy is gyogyithato...de tegnap mikor felhuztam volt egy idő amikor alig tudtam visszacsinálni...
2013. nov. 28. 17:41
 5/10 anonim válasza:
yolo !
2013. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen adódik fürdéskor,akkor szappanozd meg,vagy cseppents rá tus fürdőt.Könnyedén fog vissza csúszni .
2013. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban testvér...
2013. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megtörténhet. Ha a fityma a makk mögé szorul, elszoríthatja a makkot. Ezt parafimózisnak hívják. A kezeletlen fitymaszűkületnél előfordulhat. Ezért kellene inkább orvoshoz fordulnod.
2013. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megtörténhet, és nagyon veszélyes!

A makk mögé szorult szűk fityma elszoríthatja a makkodat, beduzzad a fityma, és akkor már nem fogod tudni előretolni, kialakul egy ördögi kör. Menj el mielőbb Urológia szakrendelésre, ott majd megmondják, hogy mit kell tenni.

A fitymaszűkölet huzogatással szerintem nem gyógyítható. Akinél egyszer kialakult a parafimózis, annál a megoldás a körülmetélés.

2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha beakad, az instant megoldás megszorítani a makkot hogy kimenjen belőle a vér és akkor újra előretolható lesz a fityma.


Egyébként pontosan emiatt mondom, hogy ne hátrah úzogassuk a bőrt hanem előre: sokkal biztonságosabb és egy erekció se fog az útba állni, miközben hasonlóan jól el lehet érni, hogy a fityma kitágítva legyen egy időre

2013. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!