Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörténhet ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Létezik olyan szerelem hogy ha mondjuk 2 ember találkozik és nagyon jol megismerik egymást és szerelem is kialakul köztuk de valami ok mint pl távolság elkell válniuk és mondjuk 1évig nemis látják egymást szakítanak majd 1és mulva ujra találkoznak. gondoljátok hogy 1 év mulva is meglessz a szerelem köztuk???tortént veletek ilyen már?
2012. szept. 30. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmemmel volt így. Elváltunk, barátnője lett és teljesen kiszerettem belőle. Visszatért és engem akart, de én már nem akartam őt. Aztán egyik nap rá egy fél évre találkoztam vele és "belémcsapott egy villám", hogy szeretem. Szóval, igen, megtörténhet. 6 éve szerettem bele a srácba... de valószínűleg nem lesz semmi és attól függetlenül, hogy szeretem, nem is akarom. Anno nagyon megbántott és ezt semmivel sem tudja megjavítani!
2012. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!