Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem bal oldlára lett...

A péniszem bal oldlára lett egy jo nagy pattanás nagyságú "bogocska" amelyhez ha hozzáérk fáj és elégge keménz is. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Kissé vörösses szine van, de ha nem nem nyulok hozzá nem fáj. Idegesit, hogy mi lehet, mert most fordul elő először ez az eset. Problémát jelent ez, vagy majd elmúlik?

2013. dec. 1. 08:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leirni, hogy 16 éves vagyok és még szűz vagyok :)
2013. dec. 1. 08:46
 2/8 anonim ***** válasza:
A pénisz bőre is tele van szőrtüszőkkel,amik begyulladhatnak,ezt látod. Jó lenne Betadine-val kenegetned. Ha 3-4 nap alatt nem javul,menj el urológiára.
2013. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És Betadine nélkül elmúlik? Ha nem, recept lélkül vásárolhato gyogyszertárban?
2013. dec. 1. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el,de sokkal hosszabb ideig tart. Lehet recept nélkül venni,amúgy sem árt ha van otthon, sebek kezelésére nagyon jó.
2013. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem sebes, akkor szerintem felesleges a betadin. És egy egy ilyen begyulladt szőrtüsző igen sokáig megmarad. Nem fog pár nap alatt elmúlni.
2013. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alaposan megvizsgáltam és nincs kinőve szőrszál belőle. Biztosan szőrtüsző?? A hegye eléggé fehéres, akár egy jó nagy pattanásé.
2013. dec. 1. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
ha megnézed a péniszed bőrét,láthatod,hogy vannak rajta apró kis "dudorok". Ezek azok,amik eltömődnek és begyulladhatnak időnként. Szerintem minden férfi tapasztalt már ilyet.
2013. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma valami feheres dolog jott ki belole. Ez jo dolog? (Fertotlenitettem is)
2013. dec. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!