Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet a pattanás szerű...

Mitől lehet a pattanás szerű dudor a péniszen?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja vettem észre a péniszemen egy dudort( a törzsén, simán mozog a bőrrel fel le).Olyasmi érzés volt mint egy félig beérett pattanás. Mivel nagyon zavart, megpróbáltam kinyomni. Jött is belőle egy kis váladék, de nem múlt el. Mára már jóval nagyobb de kevésbé fáj. Ami aggaszt, hogy kemény lett. Mintha valami csomó lenne a bőr alatt és nagyon kellemetlen ha egy kicsit megnyomom. Orvoshoz még nem mentem, mert gondoltam várok pár napot hátha tényleg csak pattanás. Valaki tapasztalt már hasonlót?

2013. nov. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy zsir mirigy lehet.Ne nyomkodd,mert csak rosszabb lesz .Attól lett kemény ,mert nyomkodtad .
2013. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ártatlan jóindulatú zsír-"daganat", bárhol lehet a testen, tegnap pont olvasgattam róla, mert nekem a nyakamon van. Az előző hozzászóló jól írta, hogy ne nyomkodd, mert nem pattanás. Neked nem kellemes helyen van, egyenlőre viseld el, ha növekedne, akkor sebészeten kiszikézik majd.
2013. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerencsére már kisebb lett mára. Egyébként, ha akarnám sem nyomkodhatnám mert eléggé fájdalmas. De megnyugodtam kicsit amiatt amit írtatok és mert már nem akkora mint tegnap.
2013. nov. 4. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pattanás.
2014. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!