Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a piros folt a makkon?

Mi ez a piros folt a makkon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14éves vagyok és csak most kezdett érdekelni hogy mi ez a piros folt a makkomon.Régen még kiskoromban huzogattam(nem vertem)és annyira meghúztam egyszer hogy piros foltok lettek rajta.A legtöbb eltűnt de,ez rajta maradt.Rendszeresen tisztálkodom,mindig friss alsóneműm van.A folt nem fáj nem viszket,csak a jelenléte zavar.Azt nemtudom hogy régen is ott volt-e ez a piros folt,vagy akkor lett amikor meghúztam,vagy valami betegség.Canesten kenőcsöt kipróbáljam?



[link]



2013. dec. 1. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott jobban érte a kezed,nagyobb lett a vérbőség .Kicsit ki dörzsölődött.
2013. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már régóta ilyen
2013. dec. 2. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják hirtelen-rántásnak! A makk nem szereti ha a hangsebesség 3/5-ödénél gyorsabban húzzák hátra, mert ez lesz a következménye, mint ami veled történt.
2013. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!