Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves fiu vagyok és mind a...

12 éves fiu vagyok és mind a 2 ágyéomnál van 1 csomó pukli és tök kemények. Nektek is van? Vagy csak nekem ez nem valami féle daganat. Ja és nagyon félek de már több éve ott vanak és az nyugtat hogy többéve otvannak és semmi bajom

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és semennyire sem fájnak meg semmi
2011. jan. 3. 18:03
 2/15 anonim ***** válasza:
ne ess pánikba, mutasd meg az orvosnak. én is annak tanulok, de látatlanba semmit sem tud mondani neked senki.
2011. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és semmi bajom nem lehet?? 12 vagyok és nagyon félek
2011. jan. 3. 18:06
 4/15 anonim ***** válasza:

azok nyirokcsomók, mindenkinek vannak.

ha érzékenyek és kemények akkor vmi gyulladásod lehet azon a területen.

értsd úgy h pl vannak a nyakon is nyirokcsomók és ha azok megvannak duzzadva akkor lehet h torokgyulladásod van, vagy náthás leszel

2011. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
attól félsz, h daganat? szerintem sokkal inkább nyirokcsomókat érzel, esetleg vmi bőrkinövés, a dokid majd megmondja, kivizsgál, ha szükséges akkor leveszik onnan műtéti úton.
2011. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kösszi akkor nem lehet daganat vagy rák??? este nagyon félek hogy erggelre már nem ébredek fel meg hogy rákos vagyok!!
2011. jan. 3. 18:09
 7/15 A kérdező kommentje:
ha ???valamit nem rák vagy valami??
2011. jan. 3. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Elég kicsi a valoszinüslge,hogy pont a nyirokcsomóidnál,egész véletlenül mind a két oldalon rákos daganatod nőtt..nem vagy rákos,nem kell pánikolni.

Vékonyabb testalkatu embereknél gyulladás nélkül is lehet érezni a nyirokcsomókat,szerintem semmi bajod nincsen.. DE NEM VAGYOK ORVOS

2011. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen nagyon vékony vagyok
2011. jan. 3. 18:22
 10/15 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és 32 kiló vagyok :/
2011. jan. 3. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!