Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hugyozás után hiába rázogatom...

Gulyó kérdése:

Hugyozás után hiába rázogatom még két percig, utána a boxemrembe is folyik egy kis húgy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Először is, fogalmazz szebben. :)
2013. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

1) Menj el urológushoz...

2) Ha ezt nem akarod, próbálkozz házilag: egyél sok tökmagot, vagy gyógyszertárban recept nélkül kapható prosztatára való készítményeket...


Az első javasolt, bár nem egy kellemes a vizsgálat, de túl lehet élni...

2013. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Rakj a p*csöd elé egy kis papírdarabot, ami megakadályozza, hogy húgyos legyen a boxered...


Vagy vizsgáltasd meg magad inkontinencia miatt!!!

2013. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Az egy-két csepp és a befolyik közt van némi különbség...

Nos, melyik?

2013. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Ne menj te sehova ,főleg orvoshoz ne .Úgy látszik sokan nem ismerik még a férfiak vizelet működési rendszerét .

A férfiak húgycső rendszerében van egy törés,olyan mint a mosdó szifon része .Másképp nem tudom ,ezt urológus is így magyarázta el.Ebben a könyök részben mindig marad egy kevés .

Ez a pisilés után aztán szépen leszivárog .Ezen kívül a húgycső is eléggé hosszú,onnan is szivárog le.

Azt utolsó csepp mindig a gatyában landol.Ezt nem lehet kivédeni semmivel. Normális ez nálad is

2013. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

"Másképp nem tudom ,ezt urológus is így magyarázta el."


A kérdező ne menjen el orvoshoz a panaszával a tanácsod szerint, mert te elmentél, és neked elmagyarázta...

Kérdező! Ha ilyen panaszod van, akkor ülve pisilj. Akkor nem törik meg a gégecső...

2013. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 II.Dartheon ***** válasza:
95%

Ez semmiképpen sem betegség, valahányas válaszoló ostobaságoakt mond, és végképp ne menj dokihoz vele!


Azt olvastam, hogy pisilés után tépj egy kis wc-papírt, és.... a lényeg annyi h a papírt odarakod a húgycsőnyíláshoz, az éppen elég is! DE idézek a szövegből, 2 külön helyről is:

2012.08.22.



Szerző: Kiss Éva

Partner: HáziPatika.com


A szobatisztaság kialakításával egy időben arra is rá kellene őket szoktatni, hogy ne csak a "nagydolog" után, hanem pisilést követően is használják a vécépapírt: puha vécépapírral töröljék meg a kukijukat, itassák fel az esetleg rajtamaradt vizeletcseppeket. (itt a 3 évesek tanításáról volt szó.)


Szerző: Kéky Kira

Partner: HáziPatika.com

"Töröljétek meg a fütyülőtöket pisilés után. Ezt a legjobban úgy lehet megtenni, hogy nem a piszoárban, hanem a rendes vécében (szeparéban) vizelsz. WC-papírt tépsz, háromszor félbehajtod (így kb. 4cm x 5cm lesz), pisilsz, fitymát hátrahúzod, a húgycső szájazására ráteszed a papír közepét, vele szemben az ujjaddal tartod, visszahúzod (a papírt a fityma "benyeli"), kezeddel kisimogatod a húgycsőből a benne maradt pisit, fitymát kicsit hátra húzod, papírt kiveszed, és csodálkozol, mennyi pisit felitattál. (Nekem egy lány mondta egyszer, hogy megtörölhetném, a módszer már saját fejlesztés.)

2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1-2 csepp minden férfinél van .Az anatómiai kivitelezés miatt .A baj ott kezdődik ha ez már 3-5 vagy több is .

A vizelet elzáró szelep a húgycső azon részében van,amit a prosztata körbe fog.Az 1-2 cseppes dologgal nem érdemes orvoshoz menni,azt mondaná amit én .Vagy ahogy nekem mondta ,az utolsó csepp mindig a gatyában landol .



A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/4 04-03 12:52 Privát üzenet Hasznos számodra ez a válasz?



Köszi

2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Aki kételkedik válaszomban,kérdezzen meg egy urológust,és a füleivel hallja ezeket .

5 ös voltam .De rákereshet a Videó klinika.hu ban is .

2013. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Masszírozd meg a lábad között (arra megy a húgycső) és haladj a péniszedig. Azután jöhet a többi.
2013. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!